XV. Országos Koncz János Hegedűverseny területi válogató

2016. október 17.

I. korcsoport
Hriczu Emese bejutott az országos döntőbe
Felkészítőtanár: Czingili Zsuzsanna

 

VIII. Regionális Gitártalálkozó
2016 november 16. Tapolca

III. korcsoport:
Csordás Erik - Bronz felkészítőtanár: Bánó Tamás
Nagy Gergely Bendegúz - Bronz felkészítőtanár: Nagy Csaba
V. korcsoport
Mérő Barnabás - Arany felkészítőtanár: Nagy Csaba
 
 

Balaton-parti Zeneiskolák XXII. Kamarazenei Találkozója
2016. november 26. Balatonalmádi

Naszer Hanna (hegedű)– Litauszki Dorka (hegedű)– Szücs Johanna (hegedű) Kiemelt arany fokozat
Felkészítő tanár: Kebiszek Zuber Éva

Kalmár Elizabet (hegedű)– Csepely Zsófia (hegedű)– Pituk Gábor (zongora) Arany fokozat
Felkészítő tanár: Hornung Klára

 

 

XV. Országos Koncz János Hegedűverseny

Szombathely, 2016. december 2-4.

Hriczu Emese hegedű szakos növendékünk az előválogatóból bejutott az

Országos Hegedűversenyre, melyen sikeresen szerepelt.

Felkészítőtanára: Czingili Zuzsanna

Zongorakísérő: Lakatos Orsolya

 

XIV. Regionális Trombitaverseny
Veszprém, 2016. december 7.

I. korcsoport:

Hégely Márton - Arany
Felkészítőtanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

II. Dunántúli Orgonaverseny
Veszprém 2016. december 15.

II. korcsoport

Pituk Sára - Nivódíj

Laufer Zoltán - Arany

Felnőtt korcsoport (középhaladó)

Küronya Veronika - Ezüst

Tóthné Siklósi Ágnes - Arany

Felkészítőtanár: Kővári Péter

 

 XV. Sistrum Zenei Verseny

Szombathely, 2017. február 7.

Hégely Nóra fuvola - Nívódíj

Felkészítőtanár: Hajas Szilárd

 

V. Veszprémi Regionális Mélyrézfúvós- és Kürtverseny
Veszprém, 2017. február 16.

I. korcsoport

Guba Ákos Arany

Szalay Zsombor Arany

Major Vilmos Gábor Ezüst

Sári Self Csanád Ezüst

Renácz József Ezüst

II. korcsoport

Gaschler Máté Ezüst

Vass Nóra Ezüst

Bogdán Benedek Bronz

Kocsis Bálint Bronz

III. korcsoport

Győry Csongor József Ezüst

Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

 

Zala megyei zeneiskolák X. Vonóstalálkozója
Keszthely, 2017. február 15. 

Répásy Márton           3. Osztály Hegedű   Kiemelt Arany Fokozat

Tanára: Némethné Gál Csilla

Görög Aida    2. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Hornung Klára

Kovács Veronika        2. Osztály Hegedű   Arany Fokozat

Tanára: Hornung Klára

Pálffy Luca     2. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Kebiszek Éva

Varga Dominika         4. Osztály Hegedű  Arany Fokozat

Tanára: Némethné Gál Csilla

Bácsi Johanna 4. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Csaba Ágnes

Gaál Gabriella 5. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Tóth Péterné

Kalmár Elizabet          6. Osztály Hegedű   Arany Fokozat

Tanára: Hornung Klára

Németh Ábel  6. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Némethné Gál Csilla

Csepely Zsófia           9. Osztály Hegedű   Arany Fokozat

Tanára: Hornung Klára

Szalai Benjámin         2. Osztály Brácsa     Arany Fokozat

Tanára: Hergovicsné Üveges Piroska

 

IX. Országos verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára válogató
Sümeg, 2017. február 10.

Laufer Zoltán zongorista növendék a döntóbe jutott. Tanára Békei Natasa

Salamon Blanka - Szerdahelyi Panna négykezes a döntőbe jutott. Tanáraik: Antal Anita, Szalontai Árpádné

 

XV. Sistrum Zenei Verseny 
Szombathely, 2017. február 22.

Hegedű verseny

Kalmár Elizabet Nívódíj felkészítőtanár: Hornung Klára

Németh Ábel Arany felkészítőtanár: Némethné Gál Csilla

Gaál Gabriella Ezüst felkészítőtanár: Tóth Péterné

 

II. Veszprémi Magánének Verseny
Veszprém, 2017. március 1.

I. korcsoport

Orsós Martin II. helyezés - felkészítőtanár: Ötvös-Cseke Noémi

IV. korcsoport

Kiss Zoltán II. helyezés - felkészítőtanár: Örvös Károly

Dr. Vidáné Dr. Németh Vanda Valentina III. helyezés - felkészítőtanár: Ötvös-Cseke Noémi

Almásyné Bartl Katalin különdíj - felkészítőtanár: Ötvös Károly

Pálinkás Rita különdíj - felkészítőtanár: Ötvös Károly

 

Felkészítőtanári különdíj:

Ötvös-Cseke Noémi

Ötvös Károly

 

Korrepetitori különdíj:

Győrfi Judit

Bakayné Meh Okszána

 

ZeneKÉPzelet - Négykezes zongoraverseny határok nélkül
Eger, 2017. március 4-5.

Salamon Blanka - Szerdahelyi Panna Ezüst minősítés

Felkészítőtanárok: Antal Anita - Szalontai Árpádné

 

Területi Szolfézsverseny
Sümeg. 2017. március 4.

2. osztály: 

Horváth Magdolna - Arany fokozat

Takács Luca - Arany fokozat

Bögi Eszter - Ezüst fokozat

Farkas Júlia - Ezüst Fokozat

Offenbecker Lilien - Ezüst fokozat

Vásárhelyi Szabolcs - Ezüst fokozat

Novográdecz Ábel - Bronz fokozat

4. osztály:

Saracevic Noel - Arany fokozat

Bácsi Johanna - Bronz fokozat

Horváth Gergő - Bronz fokozat

Nagy Borbála - Bronz fokozat

Naményi Miklós - Oklevél

Felkészítőtanár: Erdélyi Ágnes

 

XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny válogató
Győr, 2017. március. 8.

IV. korcsoport
Kalmár Elizabet bejutott a döntőbe

Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

 

XV. Sistrum Zongoraverseny
Szombathely, 2017. március 10.

Bodolai Dalma 7.évfolyam  - ARANY fokozat

Xü Jade Li 7. évfolyam      - ARANY fokozat

Laufer Zoltán 10. évfolyam - ARANY fokozat

felkészítőtanár: Békei Natália

 

XV. Váci Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny
Vác, 2017. március 10-12.

IV. korcsoport:
Golarits Márton - Kardos Márton - Kövesi Bálint - Horváth Balázs   III. helyezés

Felkészítőtanár: Sipos Csaba

 

 XV. Sistrum Szolfézsverseny
Szombathely, 2017. március 14.

2. osztály

Klósz Dorka Bronz – Tanára: Nagy Ildikó

Pálffy Luca Ezüst – Tanára: Döbrönte Ágnes

Szilágyi Adél Ezüst – Tanára: Döbrönte Ágnes

4. osztály

Szilágyi Márton Bronz - Tanára: Nagy Ildikó

Zsibrita Emese Bronz - Tanára: Nagy Ildikó

5. osztály

Gaál Gabriella Bronz – Tanára: Erdélyi Ágnes

Véh Fanni Bronz - Tanára: Erdélyi Ágnes

6. osztály

Kalmár Elizabet Nívódíj – Tanára: Döbrönte Ágnes

 

XVI. Aeda Europa Művészeti találkozó
Balatonfüred, 2017. március 28.

Zsibrita Regő - Arany
Somlai Gellért - Ezüst
Felkészítőtanár: Kelemen András

Mérő Barnabás - Nívódíj
Baki Flóra - Arany
Felkészítőtanár: Nagy Csaba

Gitár kvintett- Arany
Heilig Borbála
Kolac Máté
Csordás Erik
Hári Veronika
Kovács Zsombor
Felkészítőtanár Bánó Tamás

 

IX. Országos Továbbképzős Verseny
Szentendre, 2017. március 31-április 2.

Kamara:

Salamon Blanka - Szerdahelyi Panna III helyezés, Tanáraik: Antal Anita, Szalontai Árpádné

Szóló:

Laufer Zoltán Különdíj, Tanára: Békei Natasa

 

XXIX. Lantos Magda Zongoraverseny
Veszprém, 2017. április 4.

II. korcsoport

Pituk Mátyás kiemelt arany felkészítőtanár: Zalavári Istvánné
Kovács Botond arany  felkészítőtanár: Antal Anita
Szilágyi Márton ezüst felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

III. korcsoport

Hordós Bence arany felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

IV. korcsoport

Kővágó Zsófia kiemelt arany felkészítőtanár: Antal Anita
Cserhalmi Anna ezüst felkészítőtanár: Antal Anita
Dobos Karolin ezüst felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

V. korcsoport

Szatmári Mirtill arany felkészítőtanár: Mátyusné Csonka Ágnes
Xü Yade Li arany felkészítőtanár: Békei Natália
Kovács Ramón ezüst felkészítőtanár: Mátyusné Csonka Ágnes

VI. korcsoport

Pituk Gábor nívódíj felkészítőtanár: Zalavári Istvánné
Laufer Zoltán kiemelt arany felkészítőtanár: Békei Natália
Csicsics Kata arany felkészítőtanár: Antal Anita
Pituk Sára ezüst különdíj a Scarlatti szonáta előadásáért felkészítőtanára: Zalavári Istvánné

 

XII. Megyei Fafúvós Találkozó
Várpalota, 2017. április 5.

Gáspár Menyhért Boldizsár kiemelt arany
Tanára: Molnár Péter, zongora: Molnár Orsolya

Hégely Luca arany
Tanára:Tombor Krisztián, zongora: Molnár Orsolya

Domián Dalma ezüst
Tokai-Kiss Zsófia arany
Tanáruk Löffler Marianna, zongora: Zalavári Istvánné

Sipos Luca arany
Hégely Nóra kiemelt arany
Tanáruk: Hajas Szilárd, zongora: Molnár Orsolya

Tombor Viktória arany
Tanára: Fátrai Gabriella, zongora: Zalavári Istvánné

Novák Valéria arany
Tanára: Gombásné Czika Magdolna, zongora: Viola Erzsébet

Csertán Anna arany
Vizl Eszter-ezüst
Tanára: Pintér József Sándor, zongora: Molnár Orsolya

Heizer Nóra ezüst
Szabó Anna bronz
Tanára: Szemes Zsuzsanna, zongora: Molnár Orsolya

 

X. Veszprém Megyei Vörös János Trombitaverseny
Ajka, 2017. április 12.

I. korcsoport

Hégely Márton - Arany
Felkészítőtanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit

III. korcsoport

Borbás Péter - Arany
Felkészítőtanár: Zeitler Dénes
Zongorakísérő: Lakatos Orsolya

 

IV. Alapfokú Szanyi Irma Zongoraverseny
Székesfehérvár, 2017. április 12.

Csilinkó Eszter arany
Felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

Bodolai dalma ezüst
Xü Jade Li arany
Laufer Zoltán arany
Felkészítőtanár: Békei Natália

 

IX. Országos Zenekari Verseny
Budapest, 2017. április 21-23.

Gárdonyi Zoltán Kamarazenekar I. hely

Demel Eszter karnagyi különdíj

 

III. Veszprémi Gitár Kamaraverseny
Veszprém, 2017. április 26.

I. korcsoport

Dikter Ábel - Kohár Hanga bronz
Felkészítőtanár: Kelemen András

III. korcsoport

Hégely Nóra - Mérő Barnabás arany
Felkészítőtanár: hajas Szilárd, Nagy Csaba

Csordás Erik - Hári Veronika - Heilig Borbála - Kolac Máté - Kovács Zsombor ezüst
Felkészítőtanár: Bánó Tamás

 

65e Europees Muziekfestival
Neerpelt, 2017. április 29-május 1.

Gárdonyi Zoltán Kamarazenekar I. hely Cum Laude
Vezényelt: Demel Eszter

 

 

NÉPZENE TANSZAK

A Népzenei Együttes programjai a 2016-2017. tanévben

Október 5.                 Hangszerbemutató koncert Balatonfüreden.

Október 8.                   Csopaki Családi Napon hangszerbemutató koncert.

Október 13.                Bakonyszentlászlón koncert és táncház.

November 14.             Márton napi körmenet az Egry Úti Óvodában.

November 25.             Szentpéteri Csilla koncertjén két furulyás növendék lépett fel.

November 26.             Hangszerbemutató koncert a Waldorf Iskolában.

December 3.               Adventi koncert.

December 6.               Kalandozások.

Január 19.                   Félévi meghallgatás.

Február 16.                 Táncház a Vetési Gimnáziumban.

Február 22.                 Kuckó Óvodában farsangi táncház.

Február 23.                 Egry Óvodában farsangi táncház.

Február 24.                 Ringató Óvodában farsangi táncház.

Március 30.                 Jubileumi koncert iskolánk 100 éves fennállásának tiszteletére.

Április 6.                     Peremartonban koncert és táncház.

Április 12.                   A Március 15-ei könyvtárban Birkner Lili muzsikált egy kiállítás megnyitón.

Május 19.                    Csermák napok.

Május 29.                    Tanszaki vizsgakoncert.

Június 16-20.              Népzenei tábor Öskün.