VII. Veszprémi Regionális Trombitaverseny
2009. december 2.

Szmetán Péter EZÜST fokozat - Tanára: Tari István




XIII. Nyugat-dunántúli Rézfúvós Kamaraegyüttesek Találkozója

Kürtduó EZÜST fokozat
Kicsik Kürtkvartettje BRONZ fokozat
Nagyok Kürtkavrtettej EZÜST fokozat
Felkészítő tanár: Kocsis Attila



X. Országos Zeneiskolai Kürtverseny, Kisújszállás
2010. március 13.

Farkas Gábor III. hely
Renkó József II. hely
Farkas Bence III. hely

Felkészítő tanár: Kocsis Attila Tanári különdíj


VII. Ajkai Megyei trombitaverseny

2010. március 23.

 

I. korcsoport:

Budavári Ádám Arany - I. hely Tanára: Tari István

Barabás Ábel Ezüst Tanára: Uher Bertalan

Szmetán Ezüst Tanára: Tari István

II. korcsoport:

Simon Márton Attila Ezüst Tanára: Uher Bertalan


 

Fafúvós növendékeink eredményei

a VII. Veszprém Megyei Furulyavesenyen

Ajka, 2010. március 31.

I korcsoport

Juhász András 80 pont, Arany fokozat, Nívódíj

Patkós Márton 79 pont, Arany fokozat, Nívódíj

Ungvári Eliza Dorottya 72 pont, Arany fokozat

Gáspár Fanni 69 pont Ezüst fokozat

Győry Réka 66 pont, Ezüst fokozat

Szatmári Mirtill 54 pont, Bronz fokozat

II. korcsoport

Vattai Sára 76 pont, Arany fokozat

IV korcsoport

Péntek Balázs 80 pont, Arany fokozat, Nívódíj

Kelemen Gábor 73 pont, Arany fokozat


 

XI. MEGYEI HEGEDŰS TALÁLKOZÓ
PÁPA, 2010. ÁPRILIS 12.
 
EREDMÉNYEK
 
 
 
2. osztály:
 
CSEPELY ZSÓFIA 78 pont ARANY FOKOZAT
/Tanár: Hornung Klára/
FAZEKAS LAURA 77 pont ARANY FOKOZAT
/Tanár: Tóth Péterné/
NÉMETH LIÁNA 76 pont ARANY FOKOZAT
/Tanár: Kollár Kálmán/
HELLER SÁRA 72 pont EZÜST FOKOZAT
/Tanár: Kebiszek-Zuber Éva/
SOKHEGYI ESZTER 71 pont EZÜST FOKOZAT
/Tanár: Szabó Csilla/
 
3. osztály:
 
SZIRMAI JUDIT 78 pont ARANY FOKOZAT
/Tanár: Hornung Klára/
SZALAI BENJÁMIN 74 pont ARANY FOKOZAT
/Tanár: Kollár Kálmán/
VANGELISTA LAURA 71 pont EZÜST FOKOZAT
/Tanár: Tóth Péterné/
 
4. osztály
 
OFFENBECKER HANNA 75 pont ARANY FOKOZAT
/Tanár: Csaba Ágnes/
KANIK ALEXANDRA 71 pont EZÜST FOKOZAT
/Tanár: Kollár Kálmán/
 
5. osztály:
 
BALOGH DORINA 69 pont EZÜST FOKOZAT
/Tanár: Hornung Klára/
LENDVAI BALÁZS 68 pont EZÜST FOKOZAT
/Tanár: Kebiszek-Zuber Éva/
 
6. osztály:
 
FARAGÓ DÁNIEL 80 pont ARANY FOKOZAT NÍVÓDÍJ
/Tanár: Kebiszek-Zuber Éva/
 

XI. MEGYEI HEGEDŰS TALÁLKOZÓPÁPA, 2010. ÁPRILIS 12.
EREDMÉNYEK
2. osztály:

CSEPELY ZSÓFIA 78 pont ARANY FOKOZAT/Tanár: Hornung Klára/
FAZEKAS LAURA 77 pont ARANY FOKOZAT/Tanár: Tóth Péterné/
NÉMETH LIÁNA 76 pont ARANY FOKOZAT/Tanár: Kollár Kálmán/
HELLER SÁRA 72 pont EZÜST FOKOZAT/Tanár: Kebiszek-Zuber Éva/
SOKHEGYI ESZTER 71 pont EZÜST FOKOZAT/Tanár: Szabó Csilla/
3. osztály:

SZIRMAI JUDIT 78 pont ARANY FOKOZAT/Tanár: Hornung Klára/
SZALAI BENJÁMIN 74 pont ARANY FOKOZAT/Tanár: Kollár Kálmán/
VANGELISTA LAURA 71 pont EZÜST FOKOZAT/Tanár: Tóth Péterné/
4. osztály

OFFENBECKER HANNA 75 pont ARANY FOKOZAT/Tanár: Csaba Ágnes/
KANIK ALEXANDRA 71 pont EZÜST FOKOZAT/Tanár: Kollár Kálmán/
5. osztály:

BALOGH DORINA 69 pont EZÜST FOKOZAT/Tanár: Hornung Klára/
LENDVAI BALÁZS 68 pont EZÜST FOKOZAT/Tanár: Kebiszek-Zuber Éva/
6. osztály:
FARAGÓ DÁNIEL 80 pont ARANY FOKOZAT NÍVÓDÍJ/Tanár: Kebiszek-Zuber Éva/

 


 

Eredmények 2009/2010 2

 

I. Zeneiskolások Regionális Kamarazene Versenye

Sümeg, 2010. április 9.

Szirmai Márta, Balogh Dorina (hegedű) Pátkai Gyöngyvér (zongora) NÍVÓDÍJ  -  Felkészítő tanárok: Hornung Klára, Onoferné Kecskés Judit

 

Faragó Dániel, Csizmazia Orsolya, Lendvai Balázs (hegedű) ARANY fokozat  -  Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

 

Ezüst fokozat:

Kelemen Gábor szoprán- és alt furulya

Péntek Balázs szoprán- és alt furulya

Márkus Ágnes cselló

Horváth Krisztina zongora

Bronz fokozat:

Vattai Ágnes szoprán furulya

Vattai Sára alt furulya

Csabai Kristóf tenor furulya

 


 

MEGYEI MÉLYRÉZFÚVÓS VERSENY

(Balatonfüred 2010. április 15.)

II. KORCSOPORT

 

BARITONKÜRT: FARKAS BÁLINT ARANY TANÁRA: SZUROMI MIKLÓS

HARSONA: KISS LEVENTE ARANY TANÁRA: HORVÁTH ADRIÁN
III. KORCSOPORT

 

 

TUBA: PALÁSTHY ISTVÁN LÁSZLÓ ARANY TANÁRA: HORVÁTH ADRIÁN

IV. KORCSOPORT

HARSONA: FARKAS EDINA ARANY TANÁRA: SZUROMI MIKLÓS


XXII. Lantos Magda Megyei Zongoraverseny
2010. április 21.

Név

Tanár

Pontszám

Fokozat

Baráth Boglárka

Békei Natália

113

Kiemelt arany

Pituk Sára

Zalavári Istvánné

112

Arany

Sipos Sára

Győrfi Judit

112

Arany

Szmetán Réka

Zalavári Istvánné

111

Arany

Kárpáti Orsolya

Zalavári Istvánné

107

Ezüst

Trón Réka

Szalontai Árpádné

102

Ezüst

Vinkler Gergő

Győrfi Judit

92

Bronz

Szabó Vivien

Királyné Öcsi Krisztina

116

Nívódíj

Farkas Réka

Mátyusné Csonka Ágnes

104

Ezüst

Kusnyér Anna

Szalontai Árpádné

102

Ezüst

Golarits Flóra

Zalavári Istvánné

112

Arany

Szalkai Éva

Királyné Öcsi Krisztina

108

Ezüst

Simon Orsolya

Győrfi Judit

88

Bronz

Szabó Dániel

Rácz Bernadett

109

Ezüst

Horváth Krisztina

Mátyusné Csonka Ágnes

99

Bronz

Kristóf Emese

Mátyusné Csonka Ágnes

99

Bronz

 


 

Tapolcai négykezes találkozó
    
Tapolca, 2009. november 18.

 

I.  Korcsoport :    
Kiss Dóra Viktória
 Trón Réka
Arany fokozat
első helyezett (57 pont)  
Tanáruk: Szalontai  Árpádné
Pituk Gábor
 Pituk Sára
Ezüst fokozat
(47 pont) 
Tanáruk: Zalavári Istvánné
II. Korcsoport :    
Kövesi Borbála
Kis Bálint Artúr 
Arany fokozat első helyezett
 (53 pont)
Tanáraik: Antal Anita
 Szalontai Árpádné
III. Korcsoport :     
Somogyi Kinga
 Sőrés Eszter
Arany fokozat (50 pont) Tanáruk: Szalontai  Árpádné 
Horváth Krisztina
 Kristóf Emese
Ezüst fokozat (46 pont) Tanáruk: Mátyusné Csonka Ágnes

70.000 Ft értékű vásárlási utalvány a Budapest Zongoraszalon jóvoltából, a megye legeredményesebb iskolájának.


 

 

IV. Országos Zeneiskolai Ferenczy György Zongoraverseny

Budapest, 2010. december 4-6.

 

 

Kiss Dóra Viktória az I. korcsoportban dicséretet kapott.

Tanára: Szalontai Árpádné


 

 

 

43.Ifjú Muzsikusok Fesztiválja, Nagy Zoltán körzeti zongoraverseny

 

Győr, 2010. március 2. 

 

4. osztály:

Kövesi Borbála, 105 pont, Ezüst fokozat 

Tanára: Szalontai  Árpádné

6. osztály: 

Szalkai Éva, 98 pont, Bronz fokozat, 

Tanára: Királyné  Öcsi  Krisztina


IX. Megyei Kürtverseny Nagyvázsony

I. korcsoport:

Farkas Gábor Kiemelt nívódíj
Felber Zsombor Kiemelt nívódíj
Léner Barna Kiemelt nívódíj
Csizmadia Márk Kiemelt nívódíj
Peresztegi Bálint Kiemelt nívódíj
Tulipán Ádám Kiemelt nívódíj
Danka Benedek Dícséret
Hegedüs Tamás Dícséret

II. korcsoport:

Steierlein Áron Nívódíj
Fraszt Márk Dicséret
Kishalmi Áron Dicséret

III. korcsoport:

Páter Dániel Nívódíj

IV. korcsoport:

 

Farkas Bence Kiemelt nívódíj
Hornung András Kiemelt nívódíj
Renkó József Kiemelt nívódíj