V. Regionális Gitártalálkozó

Tapolca – 2010. november 24.

I.Korcsoport

Lazariuc Nichita ARANY fokozat Tanára: Nagy Csaba

Lipp Zoltán BRONZ fokozat Tanára: Kelemen András

II.korcsoport

Berek Zsolt BRONZ fokozat Tanára: Kelemen András

IV.korcsoport

Hilbert Ádám ARANY fokozat Tanára: Nagy Csaba

Mérő Barnabás ARANY fokozat Tanára: Nagy Csaba

VII.korcsoport

Hriczu Ádám EZÜST fokozat Tanára: Nagy Csaba


VIII. Veszprémi Regionális Trombitaverseny

2010. december 1.

I. korcsoport:

Barabás Ábel Ezüst

II. korcsoport:

Simon Márton Attila Ezüst

Szemtán Péter Bronz


III. Megyei Csellóverseny és Találkozó
Pápa, 2011. február 18.

Hartmann Domonkos 3. oszt. Arany – Nívódíj
Naszer Tamara 4. oszt. Arany – Nívódíj
Márkus Ágnes 9. oszt. Arany – Nívódíj

Kamara kategória:

Hartmann Domonkos - Naszer Tamara  -  Arany – Nívódíj


 

Sistrum Regionális Hegedűverseny
Szombathely, 2011. március 1.

2. osztály:

Vásárhelyi Borbála Ezüst fokozat  Tanára: Bárány Zsuzsanna
Krasznai Míra Bronz fokozat Tanára: Horváthné Kecskés Barbara

3. osztály:
Fazekas Laura Ezüst fokozat Tanára: Tóth Péterné

Sokhegyi Eszter Ezüst fokozat Tanára: Szabó Csilla


Sistrum Kamarazenei Verseny
Szombathely, 2011. március 4.

Faragó Dániel hegedű                        Nívódíj
Csizmazia Orsolya hegedű
Lendvai Balázs hegedű
Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

Balogh Dorina hegedű                        Arany fokozat
Szirmai Márta hegedű
Pátkai Gyöngyvér zongora
Felkészítő tanár: Hornung Klára, Onoferné Kecskés Judit


I. Regionális Kürt és Mélyrézfúvós Verseny
2011. március 21.
1. korcsoport:

Felber Zsombor vadászkürt Arany - Tanára: Kocsis Attila

László Zoltán tenorkürt Ezüst – Tanára: Szuromi Miklós

2. korcsoport:

Farkas Gábor vadászkürt Arany – Tanára: Kocsis Attila

Lener Barna vadászkürt Ezüst – Tanára: Kocsis Attila

3. korcsoport:

Farkas Bálint baritonkürt Bronz – Tanára: Szuromi Miklós

Palásthy István tuba Ezüst – Tanára: Horváth Adrián

4. korcsoport:

Farkas Bence vadászkürt Ezüst – Tanára: Kocsis Attila


XI. Megyei Auer Lipót Hegedűverseny
Veszprém, 2011. március 23.

2. osztály:

Bede Melinda Veszprém Arany fokozat (Tanára: Szabó csilla)
Krasznai Míra Veszprém Arany fokozat (Horváthné Kecskés Barbara)
Váradi Tamás Veszprém Arany fokozat (Hornung Klára)
Vásárhelyi Borbála Veszprém Ezüst fokozat (Bárány Zsuzsanna)

3. osztály:

Csepely Zsófia Veszprém Nívódíj (Hornung Klára)

Fazekas Laura Veszprém Nívódíj (Tóth Péterné)
Bárány Abigél Veszprém Arany fokozat (Bárány Zsuzsanna)
Heller Sára Veszprém Arany fokozat (Kebiszek-Zuber Éva)
Sokhegyi Eszter Veszprém Arany fokozat (Szabó Csilla)

4. osztály:

Faragó Dorottya Veszprém Arany fokozat (Kebiszek-Zuber Éva)

Szirmai Judit Veszprém Arany fokozat (Hornung Klára)
Szalai Benjámin Veszprém Ezüst fokozat (Kollár Kálmán)

5. osztály:

Kanik Alexandra Veszprém Arany fokozat (Kollár Kálmán)
Pintér Margaréta Veszprém Ezüst fokozat (Némethné Gál Csilla)

6. osztály:

Balogh Dorina Veszprém Nívódíj (Hornung Klára)

Tanári különdíjak:

Hornung Klára

Zongorakísérői különdíj:

Lechner Pálné
Szalontai Árpádné


Sistrum Verseny
Szombathely

Szofézs:
Hartmann Domonkos Nívódíj - Tanára: Erdélyi Ágnes
Naszer Tamara Nívódíj - Tanára: Erdélyi Ágnes

Zongora:

Pituk Gábor Nívódíj - Tanára: Zalavári Istvánné

Gordonka:

Mátyus Ágnes Nívódíj - Tanára: Bóna Katinka


 

XII. Országos Ütőhangszeres Verseny
Vác 2011. március 27.

Ütőegyüttes: 1. helyezés
Tagjai: Jokesz Anna, Kulics Ádám, Chován Gábor, Kovács Árpád

Felkészítő tanár: Szerdahelyi Károly