I. ORSZÁGOS ZENEISKOLAI
ORGONAVERSENY

Kiskunlacháza, 2011. október 20.

EZÜST MINŐSÍTÉST KAPOTT:
KRUPPAI TAMÁS
TANÁRA:
KOÓS ANITA



XII. VESZPRÉM MEGYEI ZENEISKOLAI HEGEDŰTALÁLKOZÓ ÉS VERSENY
Pápa,  2011.  november 16.


2. osztály
Kalmár Elizabet            Arany fokozat                                        NÍVÓDÍJ
Tanára: Hornung Klára

3. osztály
Bede Belinda                Arany fokozat
Tanára: Szabó Csilla
GUBA EMESE                    Ezüst fokozat
Tanára: Horváthné Kecskés Barbara        
Vásárhelyi Borbála        Ezüst fokozat
Tanára: Bárány Zsuzsanna   

4. osztály
Csepely Zsófia                Arany fokozat
Tanára: Hornung Klára
Fazekas Laura                Arany fokozat
Tanára: Tóth Péterné
Németh Liána                Arany fokozat
Tanára: Kebiszek-Zuber Éva
Heller Sára                    Ezüst fokozat
Tanára: Kebiszek-Zuber Éva
Sokhegyi Eszter                Ezüst fokozat
Tanára: Szabó Csilla

5. osztály
Janny Tibor Dávid            Ezüst fokozat
Tanára: Némethné  Gál Csilla

6. osztály
Kanik Alexandra            Ezüst fokozat
Tanára: Kollár Kálmán


TAPOLCAI  NÉGYKEZES  VERSENY

Tapolca,  2011.  november 23.

I. korcsoport
Kiss Dóra Viktória            Arany fokozat    
BÖGI DÓRA                    Arany fokozat        Tanára: Szalontai Árpádné


HAJAS LAURA                 Arany fokozat    
SZERDAHELYI PANNA        Arany fokozat
Tanára: Szalontai Árpádné
MÁTHÉ KINCSŐ                Ezüst fokozat
SZABÓ MÁTÉ                     Ezüst fokozat
Tanára: Lakatos Orsolya
Mátyusné Csonka Ágnes     
ÁDÁM NOÉMI                    Ezüst fokozat
CSERI TIJANA                    Ezüst fokozat
Tanára: Békei Natália

II. korcsoport

PITUK GÁBOR                    Arany fokozat
PITUK SÁRA                    Arany fokozat
Tanára: Zalavári Istvánné    
SZMETÁN RÉKA                Arany fokozat
SZELI FLÓRA                    Arany fokozat
Tanára: Zalavári Istvánné
Mátyusné Csonka Ágnes

III. korcsoport

KÖVESI BORBÁLA                Arany fokozat
KIS BÁLINT ARTUR            Arany fokozat
Tanára: Szalontai Árpádné
HORVÁTH FRANCISKA        Arany fokozat
HORVÁTH KRISZTINA        Arany fokozat
Tanára: Onoferné Kecskés Judit
Mátyusné Csonka Ágnes    


XIII. ORSZÁGOS FRISS ANTAL
ORSZÁGOS GORDONKAVERSENY

Szolnok, 2011. november 25-27.

II. HELYEZÉS:
MÁRKUS ÁGNES
TANÁRA:
BÓNA KATINKA

 

IX. REGIONÁLIS TROMBITAVERSENY VESZPRÉM
2011.november 30.

I. korcsoport:

LÁZÁR BENCE  94 pont EZÜST FOKOZAT
Tanára: Tari István

II. korcsoport:

BARABÁS ÁBEL  101 pont EZÜST FOKOZAT
Tanára: Uher Bertalan

 

BALATON körüli megyék V. VONÓSTALÁLKOZÓJA
SIÓFOK, 2012. JANUÁR 27.

EREDMÉNYEK
2. osztály
KALMÁR ELIZABET        NÍVÓDÍJ
4.osztály
CSEPELY ZSÓFIA            ARANY FOKOZAT
5. osztály
SZIRMAI JUDIT            EZÜST FOKOZAT
10. osztály
SZIRMAI MÁRTA            EZÜST FOKOZAT
/ Tanáruk: Hornung Klára /

X. SISTRUM REGIONÁLIS VERSENYEK
SZOLFÉZSVERSENY Szombathely, 2012. február 2.
DÖBRÖNTE ÁGNES TANÍTVÁNYAI:
3. osztály
Salamon Blanka            Bronz fokozat
4. osztály
Csillag Dávid                Ezüst fokozat
5. osztály
Naszer Tamara              Nívódíj
ERDÉLYI  ÁGNES  TANÍTVÁNYAI:
3. osztály
Patkós Márton              Arany fokozat
4. osztály
Bögi Dóra                    Bronz fokozat
Kovács Dóra                Oklevél
BÓDIS ERIKA  TANÍTVÁNYAI:
4. osztály
Ruzsiczky Nóra Bronz fokozat


X. SISTRUM REGIONÁLIS FAFÚVÓS  VERSENY
Szombathely,  2012. február 7.
2. osztály
PITUK  GÁBOR klarinét  Arany fokozat
TANÁRA:
Németh Róbert
ZONGORAKÍSÉRŐ:
Zalavári   Istvánné


X. SISTRUM REGIONÁLIS CSELLÓVERSENY
Szombathely,  2012. március 3.
5. osztály
NASZER  TAMARA Ezüst   fokozat
TANÁRA:
Dr. Nagy Tamásné
ZONGORAKÍSÉRŐ:
Koós Anita


IfJÚ  MUZSIKUSOK FESZTIVÁLJA
Győr, 2012. március 5.
ONOFERNÉ KECSKÉS JUDIT TANÍTVÁNYA:
10. osztály
Pátkai Gyöngyvér  Ezüst fokozat

SZALONTAI   ÁRPÁDNÉ  TANÍTVÁNYA:
6. osztály
Kövesi Borbála  Ezüst fokozat

ZALAVÁRI  ISTVÁNNÉ  TANÍTVÁNYA:
4. osztály
Pituk  Gábor     Nívódíj II. fokozat  Arany


X. SISTRUM REGIONÁLIS HEGEDŰVERSENY
Szombathely, 2012. március 6.
2. osztály
KALMÁR   ELIZABET    ARANY   FOKOZAT
Tanára: Hornung Klára
3. osztály
BEDE MELINDA  EZÜST  FOKOZAT
Tanára: Szabó Csilla

X. SISTRUM REGIONÁLIS RÉZFÚVÓSVERSENY
Szombathely, 2012. március 12.
III. korcsoport
Farkas Gábor  Nívódíj

II. korcsoport
Felber Zsombor
Ezüst fokozat

Felkészítő tanár: Kocsis Attila
Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

 

VIII. VESZPRÉM MEGYEI
FURULYAVERSENY
Ajka, 2012.  március 27.
 
 
I.korcsoport
Rogácsi Eszter Arany fokozat
Tanára: Fátrai Gabriella
 
Kulman Gergeny Nívódíj
Tanára: Tombor Beáta
 
 
II.korcsoport
Patkós Márton Arany fokozat
Tanára: Szemes Zsuzsanna
 
Zongorakísérő:
Mátyusné Csonka Ágnes

VIII. VESZPRÉM MEGYEI FURULYAVERSENY
Ajka, 2012.  március 27. 
 
I.korcsoport
Rogácsi Eszter Arany fokozat
Tanára: Fátrai Gabriella 

Kulman Gergeny Nívódíj
Tanára: Tombor Beáta  

II.korcsoport
Patkós Márton Arany fokozat
Tanára: Szemes Zsuzsanna           
Zongorakísérő:Mátyusné Csonka Ágnes

X. SISTRUM REGIONÁLIS ZONGORAVERSENY
Szombathely, 2012. március 29.
 
EREDMÉNYEK
3. osztály
FERTIG  DÁVID  BRONZ FOKOZAT
Tanára: Győrfi Judit
 
6. osztály
KÖVESI  BORBÁLA   ARANY FOKOZAT
Tanára: Szalontai Árpádné
 
10. osztály
FEITH  KATA   EZÜST  FOKOZAT
Tanára: Onoferné Kecskés Judit
SZABÓ RÉKA  EZÜST FOKOZAT
Tanára: Békei Natália
 
 
VII. ORSZÁGOS MAROS  GÁBOR ZENEISKOLAI SZÓLÓ- ÉS DUÓ  ÜTŐHANGSZERES  VERSENY
Győr, 2012. március 30 - április 1.
 
EREDMÉNYEK
 IV. korcsoport
KOVÁCS  ÁRPÁD                  
            Kisdobverseny I. HELYEZÉS
            Szólóverseny    I. HELYEZÉS
            Duóverseny      I. HELYEZÉS
 
CHOVÁN  GÁBOR
            Duóverseny      I. HELYEZÉS
 
TALAMBA ÜTŐEGYÜTTES
TANÁRI  KÜLÖNDÍJ:
SZERDAHELYI  KÁROLY

 

XIII. VESZPRÉM  MEGYEI MÉLYRÉZFÚVÓS  VERSENY

Balatonfüred, 2012. április 2.

  

III. korcsoport

Farkas Bálint     Kiemelt Arany

baritonkürt

Tanára:  Szuromi Miklós

 

IV. korcsoport

Palásthy István Kiemelt Arany

tuba

Tanára: Farsang Tamás

 

Zongorakísérő:

Rácz  Bernadett

Győrfi Judit

 

XXIV. MEGYEI LANTOS MAGDA ZONGORAVERSENY  
Veszprém,  2012.  április 4.
 
4. osztály
Kráml Kristóf                Bronz fokozat
Tanára: Győrfi Judit
Hajas Laura                  Ezüst fokozat
Tanára: Szalontai Árpádné
Szerdahelyi Panna        Ezüst fokozat
Tanára: Szalontai Árpádné
Pituk Gábor                  Nívódíj
Tanára: Zalavári Istvánné
 
6. osztály
Baráth Boglárka            Ezüst fokozat
Tanára: Békei Natália
Pituk Sára                    Ezüst fokozat
Tanára: Zalavári Istvánné
Szmetán Réka Anna      Arany fokozat
Tanára: Zalavári Istvánné
Kövesi Borbála             Nívódíj
Tanára: Szalontai Árpádné
 
9. – 10. osztály
Feith Kata                    Arany fokozat
Tanára: Onoferné Kecskés Judit
Szabó Réka                  Arany fokozat
Tanára: Békei Natália
Pátkai Gyöngyvér         Arany fokozat
Tanára: Onoferné Kecskés Judit