X. REGIONÁLIS TROMBITAVERSENY

Veszprém, 2012. december 5.

 

I. korcsoport

Lázár Bence Arany fokozat Tanára: Tari István

Szűcs Barnabás István Ezüst fokozat Tanára: Uher Bertalan

 

Zongorakísérő:

Győrfi Judit

 


 

 

XII. Országos Oboa és Fagottverseny Sopron
2012. december 7.

 

I. korcsoport

Tóth Imre a döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Fátrai Gabriella

Zongorakísérő: Zalavári Istvánné

 


 

 

ORSZÁGOS KÜRTVERSENY

TERÜLETI VÁLOGATÓJA

Győr, 2013. január 23.

 

Országos versenyre továbbjutott:

I. korcsoportban

Bogdán Benedek

Győry Csongor József

Iványi Balázs

Krámli Gellért Péter

 

II. korcsoportban

Felber Zsombor

Farkas Gábor

 

IV. korcsoportban

Farkas Bence

 

Felkészítő tanár:

Kocsis Attila

 

Zongorakísérő:

Győrfi Judit

 


 

 

XIII. ORSZÁGOS ZONGORAVERSENY

DÖNTŐJÉBE JUTOTT

 

III. KORCSOPORTBAN

 

PITUK GÁBOR

TANÁRA:

ZALAVÁRI ISTVÁNNÉ

 


 

 

XI. SISTRUM REGIONÁLIS HEGEDŰVERSENY

Szombathely, 2013. február 19.

 

EREDMÉNYEK

 

2. osztály

NÉMETH ÁBEL EZÜST FOKOZAT

Tanára: Némethné Gál Csilla

 

5. osztály

CSEPELY ZSÓFIA EZÜST FOKOZAT

Tanára: Hornugn Klára

 

NÉMETH LIÁNA EZÜST FOKOZAT

Tanára: Némethné Gál Csilla

 


 

 

V. VESZPRÉM MEGYEI ZENEISKOLÁSOK

SZOLFÉZSVERSENYE

Sümeg, 2013. március 2.

 

DÖBRÖNTE ÁGNES TANÍTVÁNYAI:

2. osztály

Klein Anna BRONZ

Dobos Karolin EZÜST

Kővágó Zsófia ARANY

5. osztály

Csillag Dávid ARANY

6. osztály

Naszer Tamara ARANY

 

ERDÉLYI ÁGNES TANÍTVÁNYAI:

2. osztály

Tóth Alexandra EZÜST

Kalmár Elizabet EZÜST

Szőke Panna BRONZ

3. osztály

Gál Sára Cippóra BRONZ

Molnár Gergely BRONZ

Naményi Viktória ARANY

4. osztály

Patkós Márton ARANY

5. osztály

Csepeli Zsófia BRONZ

Pituk Gábor ARANY

Hartmann Domonkos NÍVÓDÍJ A zsűri kiemelte hibátlan teljesítményét!

 

MOZSDÉNYINÉ PARAY MÁRIA TANÍTVÁNYA:

3. osztály

Máthé Kincső EZÜST

 

KOÓS ANITA TANÍTVÁNYA:

Gurin Tünde BRONZ

 


 

 

XI. Országos Kürtverseny Kisújszállás
2013. március 8.

I. korcsoport:

Bogdán Benedek: Különdíj

Győry Csongor József Különdíj

Iványi Balázs Különdíj

IV. korcsoport:

Farkas Bence: I. helyezés

Felkészítő tanár: Kocsis Attila Tanári különdíj

Zongorakísérő: Győrfi Judit

 


 

II. Regionális Kürt és Mélyrézfúvós Verseny Veszprém
2013. április 22.

I. korcsoport:

Orosz Patrícia tenorkürt -  Arany, Felkészítő tanár: Szuromi Miklós

IV. korcsoport:

Palásthy István tuba - Ezüst, Felkészítő tanár: Farsang Tamás

Farkas Bálint baritonkürt - Arany, Felkészítő tanár: Szuromi Miklós

Tanári különdíj: Szuromi Miklós


 

XXV. Lantos Magda Megyei Zongoraverseny
2013. április 23.

Név:

Felkészítő tanár

Pont

Minősítés

4. osztály

     

Sándor Tamás

Fűkéné Sebestyén M.

87

BRONZ

Kovács Ramón

Mátyusné Csonka Á.

90

BRONZ

Patkós Márton

Mátyusné Csonka Á.

102

EZÜST

Salamon Blanka

Antal Anita

109

EZÜST

Szabó Máté Sándor

Mátyusné Csonka Á.

113

ARANY

Kővágó Boglárka

Antal Anita

117

ARANY

5. osztály

     

Szerdahelyi Panna

Szalontai Árpádné

109

EZÜST

Hajas Laura

Antal Anita

113

ARANY

Pituk Gábor

Zalavári Istvánné

120

ARANY

7-8. osztály

     

Varga Csenge Virág

Koós Anita

93

BRONZ

Csicsics Kata

Antal Anita

111

ARANY

Szmetán Réka Anna

Zalavári Istvánné

112

ARANY

Pituk Sára

Zalavári Istvánné

116

ARANY

9-10. osztály

     

Szabó Réka

Békei Natália

109

EZÜST


XII. MEGYEI AUER LIPÓT HEGEDŰVERSENY

2013. MÁJUS 8.

EREDMÉNYEK

2. OSZTÁLY

Kalmár Elizabet Nívódíj

(Tanára: Hornung Klára)

Hideg Doren Arany fokozat

(Tanára: Bárány Zsuzsanna)

Naszer Hanna Arany fokozat

(Tanára:Kebiszek-Zuber Éva)

Schmidt Laura Arany fokozat

(Tanára: Szabó Csilla)

Gaál Gabriella Ráhel Ezüst fokozat

(Tanára: Tóth Péterné)

Németh Ábel Ezüst fokozat

(Tanára: Némethné Gál Csilla)

Klein Anna Bronz fokozat

(Tanára: Némethné Gál Csilla)

3. OSZTÁLY

Gaál Sára Cippóra Arany fokozat

(Tanára: Tóth Péterné)

4. OSZTÁLY

Vásárhelyi Borbála Arany fokozat

(Tanára: Bárány Zsuzsanna)

Bede Melinda Ezüst fokozat

(Tanára: Hornung Klára)

5. OSZTÁLY

Csepely Zsófia Nívódíj

(Tanára: Hornung Klára)

Fazekas Laura Arany fokozat

(Tanára: Tóth Péterné)

Csillag Dávid Ezüst fokozat

(Tanára. Czingili Zsuzsanna)

Németh Liána Ezüst fokozat

(Tanára: Némethné Gál Csilla)

Bárány Abigél Bronz fokozat

(Tanára: Bárány Zsuzsanna)