Veszprémi Játékok
2013. október 03.

Arany minősítés:

Lakner Roberta
Zsigmond Lajos

Ezüst minősítés:

Szén Alexandra

Bronz minősítés:

Kovács Péter
Oszvald Balázs

Felkészítő tanár: Völler Adél

 

Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó

Tapolca, 2013. november 20.

E R E D M É N Y E K

I. KORCSOPORT:

Kárpáti Eszter – Csizmazia Kata ARANY

Tanáruk: Zalavári Istvánné
Mátyusné Csonka Ágnes

 

Bodolai Dalma – Xü Jáde Li ARANY

Tanáruk: Békei Natália

 

Mátyás Vivien – Straub Viktória BRONZ

Tanáruk: Ihász Irén

 

II. KORCSOPORT:

Kővágó Boglárka – Szerdahelyi Panna ARANY

Tanáruk: Antal Anita
Szalontai Árpádné

 

III. KORCSOPORT:

Pituk Gábor – Pituk Sára KIEMELT ARANY
Tanáruk: Zalavári Istvánné

TANÁRI KÜLÖNDÍJAT KAPOTT:

Zalavári Istvánné

 

XI. Regionális Trombitaverseny

Veszprém, 2013. december 4.

II. korcsoport:

Lázár Bence - Arany

Felkészítő tanár: Tari István

 

Siófoki Vonós Találkozó és Verseny
2014. február 7.

Hartmann Domonkos I. díj

Naszer tamara III. díj.

Felkészítő tanár: Fűke Ákos
Zongorakísérő: Fűkéné Sebestyén Mónika

 

XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyek

Szombathely, 2014. február 27.

Kürtverseny eredményei:

II. korcsoport

Krámli Gellért  Arany fokozat

Bogdán Benedek  Arany fokozat

Cziráki Csongor  Ezüst fokozat

III. korcsoport

Iványi Balázs  Ezüst fokozat

Felber Zsombor  Ezüst fokozat

 

Felkészítő tanár: Kocsis Attila

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

 

XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyek
Szombathely, 2014. március 19.

Zongoraverseny eredményei:

3. osztály

Kővágó Zsófia arany fokozat

5. osztály

Salamon Blanka ezüst fokozat

6. osztály

Hajas Laura arany fokozat

Tanáruk: Antal Anita

 

Sistrum Regionális Kamarazene Verseny
2014. március 28. Szombathely

 

Eredménye: 

Hartmann Domonkos    cselló   Arany fokozat
Naszer Tamara    cselló
Felkészítő tanár: Fűke Ákos

Csepely Zsófia   hegedű  Arany fokozat
Németh Liána   hegedű
Pituk Gábor   zongora
Felkészítő tanár: Hornung Klára, Zalavári Istvánné

 

Csizmazia Orsolya   hegedű  Ezüst fokozat
Faragó Dániel   hegedű
Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

 

Regionális Négykezes Verseny
Tatabánya, 2014. március 28.

Arany, Különdíj, korcsoport első helyezése

Kővágó Boglárka,
Szerdahelyi Panna
Felkészítő Tanár: Antal Anita, Szalontai Árpádné

 

IX. Megyei furulyaverseny
Ajka, 2014. április 1.

Eredmények:

1. korcsoport:

Szijártó Anna      Arany fokozat      Felkészítő tanár: Pintér József Sándor

Heizer Nóra     Ezüst fokozat      Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

Szabó Anna      Ezüst fokozat      Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

Csóti Zétény   Ezüst fokozat      Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Harhai Ágnes       Ezüst fokozat     Felkészítő Tanár: Fátrai gabriella

Szaksz Anna Borbála      Ezüst fokozat    Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

Kocsis Kata          Ezüst fokozat     Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Németh Anna    Bronz fokozat      Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

2. korcsoport

Havér Kata    Ezüst fokozat      Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

3. korcsoport

Vonyó Viktória      Arany fokozat      Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Kutasi Nikolett    Ezüst fokozat       Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

 

XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyek

Oboa-fagott verseny

Szombathely 2014. április 4.

Oboa:

1. osztály

Eveli Kincső Arany fokozat

Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

 3. osztály

Takó Gréta Bronz fokozat

Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

 7. osztály

Pupos Veronika Arany fokozat

Felkészítő tanár: Pintér József

 Fagott:

3. osztály

Tóth Imre Arany fokozat

Felkészítő tanár: Fátrai Gabriella

Fagottino:

1.osztály

Kreutz Kitti Arany fokozat

Felkészítő tanár: Fátrai Gabriella

Zongorakísérő: Mátyusné Csonka Ágnes

 

X. Regionális Gitárverseny
Tatabánya, 2014. április 4.

IV. korcsoport:

Mérő Barnabás arany

Füredi István ezüst

Felkészítő tanár: Nagy Csaba

 

Megyei Trombitaverseny
Ajka, 2014. április 9.

Lázár Bence - Bronz
Felkészítő tanár: Tari István

 

Balatonparti Zeneiskolák Kamarazenei Találkozója
Balatonalmádi, 2014. április 12.

Hartmann Domonkos - Naszer Tamara  cselló  -   Arany
Felkészítő tanár: Fűke Ákos

 

XXVI. ZENEISKOLAI ZONGORAVERSENY LANTOS MAGDA EMLÉKÉRE

Veszprém, 2014. április 14. 

Eredmények 

  1. KORCSOPORT

Cserhalmi Krisztina ARANY FOKOZAT

Kővágó Zsófia ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Antal Anita

Dobos Karolin EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Szalontai Árpádné

 

  1. KORCSOPORT

Tóth Zsófia ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Antal Anita

Bodolai Dalma EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Békei Natália

Kárpáti Eszter EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Zalavári Istvánné

Máthé Kincső EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Lakatos Orsolya

Xü Jáde Li EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Békei Natália

 

  1. KORCSOPORT

Salamon Blanka ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Antal Anita

Kovács Ramón EZÜST FOKOZAT

Szabó Máté EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Mátyusné Csonka Ágnes

Szatmári Mirtill BRONZ FOKOZAT

Felkészítő tanár: Mátyusné Csonka Ágnes

 

  1. KORCSOPORT

Hajas Laura KIEMELT ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Antal Anita

Hartmann Domonkos KIEMELT ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Fűkéné Sebestyén Mónika

Pituk Gábor KIEMELT ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Zalavári Istvánné

Szerdahelyi Panna EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Szalontai Árpádné

 

  1. KORCSOPORT

Pituk Sára KIEMELT ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Zalavári Istvánné

Laufer Zoltán EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Békei Natália

Szmetán Réka Anna EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Zalavári Istvánné

 

MEGYEI   FAFÚVÓS  TALÁLKOZÓ

Várpalota, 2014. április 15.

E R E D M É N Y E K

 

1.KORCSOPORT                                                                                                                        Felkészítő tanár

Domián Dalma fuvola   Ezüst fokozat    Löffler Marianna

Kocsi Réka   fuvola Arany fokozat    Hajas Szilárd

Eveli Kincső oboa  Arany fokozat   Szemes Zsuzsanna

Takó Gréta oboa   Ezüst fokozat     Szemes Zsuzsanna

Kreutz Kitti  fagottino  Arany fokozat  Fátrai Gabriella

 

2. KORCSOPORT

Hadadi Lea  fuvola Arany fokozat Hajas Szilárd

Hégely Nóra fuvola  Ezüst fokozat Hajas Szilárd

Pék Júlia   fuvola Arany fokozat Löffler Marianna

Szabó Dóra fuvola Ezüst fokozat Fátrai Gabriella

Tóth Imre fagott  Arany fokozat  Fátrai Gabriella

 

3. KORCSOPORT

Magyar Veronika fuvola Ezüst fokozat  Hajas Szilárd

Unghváry Eliza  fuvola  Ezüst fokozat  Fátrai Gabriella

Pupos Veronika oboa  Arany fokozat  Pintér József

Juhász Janka klarinét Arany fokozat Pintér József

Zongora kísérők:

Zalavári Istvánné –  Onoferné Kecskés Judit – Mátyusné Csonka Ágnes

 

MEGYEI HEGEDŰTALÁLKOZÓ ÉS VERSENY

PÁPA, 2014. április 16.

EREDMÉNYEK

NÍVÓDÍJ

Kalmár Elizabet          3. osztály        Tanára: Hornung Klára

Csepely Zsófia           6. osztály        Tanára: Hornung Klára

ARANY FOKOZAT

Csizmadia Zsófia       2. osztály        Tanára: Szabó Csilla

Gaál Gabriella            2. osztály        Tanára: Tóth Péterné

Naszer Hanna             3. osztály        Tanára: Kebiszek-Zuber Éva

Gaál Sára                    4. osztály        Tanára: Tóth Péterné

Németh Liána             6. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

EZÜST FOKOZAT

Kálmán Lilla               2. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

Litauszki Dorka          2. osztály        Tanára: Kebiszek-Zuber Éva

Mérő Dominika          2. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

Szűcs Johanna            2. osztály        Tanára: Kebiszek-Zuber Éva

Tóth Ábris                  2. osztály        Tanára: H. Kecskés Barbara

Varga Dominika         2. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

Hideg Doren              3. osztály        Tanára: Bárány Zsuzsanna

Németh Ábel              3. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

Schmidt Laura            3. osztály        Tanára: Szabó Csilla

Bede Melinda             5. osztály        Tanára: Hornung Klára

BRONZ FOKOZAT

Baradits Janka          2. osztály        Tanára: Csaba Ágnes

Szilágyi Veronika       2. osztály        Tanára: H. Kecskés Barbara

Vásárhelyi Borbála     5. osztály        Tanára: Bárány Zsuzsanna

Csillag Dávid             6. osztály        Tanára: Czingili Zsuzsanna

Fazekas Laura            6. osztály        Tanára: Tóth Péterné

 

VIII. Országos Zeneiskolai Zenekari Verseny
Dunaújváros, 2014. április 25-27.

Gyermek vonós zenekarok:

2. helyezett:  Tücsök zenekar
Vezényel: Csillagné Demel Eszter 

Ifjúsági vonós zenekarok:

1. helyezett:  Gárdonyi Zoltán Kamarazenekar
Vezényel: Csillagné Demel Eszter 

Különdíj:
Gárdonyi Zoltán Kamarazenekar - legjobb Bartók előadás
Demel Eszter karnagy

 

VESZPRÉMI JÁTÉKOK  
VESZPRÉM, 2014. április 24-27.

EREDMÉNYEK:

ARANY FOKOZAT
LAKNER ROBERTA szólóének Tanára: Völler Adél
NAGY ESZTER szólóének Tanára: Gergely Hajnalka
TÜSKÉS BERNADETT szólóének Tanára: Gergely Hajnalka
ZSIGMOND LAJOS szólóének Tanára: Völler Adél

LAKNER ROBERTA
KUSNYÉR ANNA énekes duett Tanáruk: Völler Adél

EZÜST FOKOZAT
TOBAK PANNA szólóének Tanára: Völler Adél
TÓTH CSENGE szólóének Tanára: Völler Adél

BRONZ FOKOZAT
KISZELY-NAGY BOTOND    szólóének Tanára: Völler Adél
OSZVALD BALÁZS     szólóének Tanára: Völler Adél

 

XIV. Megyei Mélyrézfúvós Verseny

Balatonfüred, 2014. április 28. 

E R E D M É N Y E K

Farkas Bálint

EZÜST FOKOZAT

Tanára: Szuromi Miklós

Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

Kodály Zoltán XI. Országos Szolfézs, Népdal és Daléneklési Verseny

Debrecen, 2014. május 16-17.

E R E D M É N Y E K
I. KORCSOPORT

Kalmár Elizabet

XI. helyezés

Tanára: Döbrönte Ágnes

IV. KORCSOPORT

Hartmann Domonkos

I. helyezés daléneklési verseny

III.helyezés szolfézs verseny

Pituk Gábor

VIII. helyezés szolfézs

Különdíj a kiemelkedő írásbeli teljesítményért

Zongorakísérői különdíj

Sokhegyi Eszter

X. helyezés

Tanáruk:

Erdélyi Ágnes

Tanári különdíj