XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny
Területi válogató
Sümeg, 2017. október 13.

Hégely Márton II. korcsoportos  versenyző az országos döntőbe jutott.
Felkészítő tanára: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

V. Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraverseny
Válogató

Csilinkó Eszter és Szilágyi Adél a döntőbe jutott.
Felkészítőtanáruk: Szalontai Árpádné

 

Veszprém Megyei Négykezes Találkozó

Tapolca, 2017. november 15.

  1. Korcsoport – Kiemelt ARANY: Csilinkó Eszter Mária, Szilágyi Adél

Felkészítő tanár: Szalontai Árpádné

2. Korcsoport – Kiemelt ARANY: Kovács Botond Bence, Hordós Bence

Felkészítő tanár: Antal Anita, Szalontai Árpádné

2. Korcsoport – Kiemelt ARANY:Molnár Barbara, Molnár Bálint

Felkészítő tanár: Nincz Erzsébet

3. Korcsoport – Kiemelt ARANY – Mezőny legjobb párosa:Salamon Blanka,Szerdahelyi Panna

Felkészítő tanár: Antal Anita,S zalontai Árpádné 

Tanári különdíj:

Antal Anita

Szalontai Árpádné

 

XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny
Zalaegerszeg, 2017.11.16-19.
 
II. korcsoport
Hégely Márton különdíj
felkészítőtanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit
 
 
II. Balatoni Szolfézsverseny
Balatonalmádi, 2017.11.22.

Eredmények:

1. korcsoport (szolfézs 2. osztály)

Csertán Péter EZÜST

Kohár Hanga BRONZ

Kövesi Réka EZÜST

Vajda Anna Csenge EZÜST

2. korcsoport (szolfézs 3. osztály)

Nagy Virág BRONZ

Bögi Eszter EZÜST

Farkas Júlia EZÜST

Horváth Magdolna EZÜST

Offenbecker Lilien EZÜST

Takács Luca ARANY

3. korcsoport (szolfézs 4. osztály)

Csertán Anna EZÜST

4. korcsoport (szolfézs 5. osztály)

Bácsi Johanna EZÜST

Érsek Titusz EZÜST

Sipos Luca EZÜST

Varga Dominika EZÜST

Horváth Gergő ARANY

Saracevic Noel ARANy

5. korcsoport (szolfézs 6. osztály)

Brotscholl Adél EZÜST

Gaál Gabriella Ráhel ARANY

Véh Fanni ARANY

Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

6. korcsoport (szolfézs 3. osztály)

Petrik András ARANY

Felkészítő tanár: Mozsdényiné Paray Mária

 

XV. Veszprémi Regionális Trombitaverseny
2017. december 6.

II. korcsoport

Hégely Márton - Arany

Felkészítőtanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

III. Dunántúli Orgonaverseny
Veszprém, 2018. február 6.

I. korcsoport

Szalai István - Ezüst

III. korcsoport

Küronya Veronika - Arany

Tóthné Siklósi Ágnes - Ezüst

Pituk Sára - Arany, NÍVÓDÍJ

Különdíjak:

Küronya Veronika - A Becker: TOCCATA című darab előadásáért

Szalai István - A Walther: KORÁLELŐJÁTÉK előadásáért

Felkészítő tanár: Kővári Péter 

 

I. Veszprémi Regionális "Szűcs József" fafúvós Verseny
Veszprém, 2018. február 14.

 

Fuvola III. korcsoport

Sipos Luca - Ezüst

Felkészítő tanár: Hajas Szilárd

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

 

Fuvola IV. korcsoport

Domián Dalma - Emléklap

Felkészítő tanár: Löffler Marianna

Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit

Ladányi Csenge - Bronz

Felkészítő tanár: Hajas Szilárd

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

Tokai-Kiss Zsófia - Bronz

Felkészítő tanár: Löffler Marianna

Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit

 

Klarinét II. korcsoport

Gáspár Menyhért Boldizsár - Bronz

Hégely Luca - Bronz

Felkészítő tanáruk: Molnár Péter

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

 

Klarinét V. korcsoport

Orosz Milán - Ezüst

Felkészítő tanár: Tombor Krisztián

Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit

 

XVI. Sistrum versenyek - hegedűverseny
Szombathely, 2018. február 14.

2. osztály

Kovács Rebeka Arany minősítés

4. osztály 
Répásy Márton Ezüst minősítés

5t. osztály
Varga Dominika Ezüst minősítés

Felkészítőtanár: Gál Csilla

Zongorakísérő: Bakayné Meh Okszana

 

 

 

 

 

XV. Országos Koncz János Hegedűverseny területi válogató

2016. október 17.

I. korcsoport
Hriczu Emese bejutott az országos döntőbe
Felkészítőtanár: Czingili Zsuzsanna

 

VIII. Regionális Gitártalálkozó
2016 november 16. Tapolca

III. korcsoport:
Csordás Erik - Bronz felkészítőtanár: Bánó Tamás
Nagy Gergely Bendegúz - Bronz felkészítőtanár: Nagy Csaba
V. korcsoport
Mérő Barnabás - Arany felkészítőtanár: Nagy Csaba
 
 

Balaton-parti Zeneiskolák XXII. Kamarazenei Találkozója
2016. november 26. Balatonalmádi

Naszer Hanna (hegedű)– Litauszki Dorka (hegedű)– Szücs Johanna (hegedű) Kiemelt arany fokozat
Felkészítő tanár: Kebiszek Zuber Éva

Kalmár Elizabet (hegedű)– Csepely Zsófia (hegedű)– Pituk Gábor (zongora) Arany fokozat
Felkészítő tanár: Hornung Klára

 

 

XV. Országos Koncz János Hegedűverseny

Szombathely, 2016. december 2-4.

Hriczu Emese hegedű szakos növendékünk az előválogatóból bejutott az

Országos Hegedűversenyre, melyen sikeresen szerepelt.

Felkészítőtanára: Czingili Zuzsanna

Zongorakísérő: Lakatos Orsolya

 

XIV. Regionális Trombitaverseny
Veszprém, 2016. december 7.

I. korcsoport:

Hégely Márton - Arany
Felkészítőtanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

II. Dunántúli Orgonaverseny
Veszprém 2016. december 15.

II. korcsoport

Pituk Sára - Nivódíj

Laufer Zoltán - Arany

Felnőtt korcsoport (középhaladó)

Küronya Veronika - Ezüst

Tóthné Siklósi Ágnes - Arany

Felkészítőtanár: Kővári Péter

 

 XV. Sistrum Zenei Verseny

Szombathely, 2017. február 7.

Hégely Nóra fuvola - Nívódíj

Felkészítőtanár: Hajas Szilárd

 

V. Veszprémi Regionális Mélyrézfúvós- és Kürtverseny
Veszprém, 2017. február 16.

I. korcsoport

Guba Ákos Arany

Szalay Zsombor Arany

Major Vilmos Gábor Ezüst

Sári Self Csanád Ezüst

Renácz József Ezüst

II. korcsoport

Gaschler Máté Ezüst

Vass Nóra Ezüst

Bogdán Benedek Bronz

Kocsis Bálint Bronz

III. korcsoport

Győry Csongor József Ezüst

Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

 

Zala megyei zeneiskolák X. Vonóstalálkozója
Keszthely, 2017. február 15. 

Répásy Márton           3. Osztály Hegedű   Kiemelt Arany Fokozat

Tanára: Némethné Gál Csilla

Görög Aida    2. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Hornung Klára

Kovács Veronika        2. Osztály Hegedű   Arany Fokozat

Tanára: Hornung Klára

Pálffy Luca     2. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Kebiszek Éva

Varga Dominika         4. Osztály Hegedű  Arany Fokozat

Tanára: Némethné Gál Csilla

Bácsi Johanna 4. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Csaba Ágnes

Gaál Gabriella 5. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Tóth Péterné

Kalmár Elizabet          6. Osztály Hegedű   Arany Fokozat

Tanára: Hornung Klára

Németh Ábel  6. Osztály Hegedű    Arany Fokozat

Tanára: Némethné Gál Csilla

Csepely Zsófia           9. Osztály Hegedű   Arany Fokozat

Tanára: Hornung Klára

Szalai Benjámin         2. Osztály Brácsa     Arany Fokozat

Tanára: Hergovicsné Üveges Piroska

 

IX. Országos verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára válogató
Sümeg, 2017. február 10.

Laufer Zoltán zongorista növendék a döntóbe jutott. Tanára Békei Natasa

Salamon Blanka - Szerdahelyi Panna négykezes a döntőbe jutott. Tanáraik: Antal Anita, Szalontai Árpádné

 

XV. Sistrum Zenei Verseny 
Szombathely, 2017. február 22.

Hegedű verseny

Kalmár Elizabet Nívódíj felkészítőtanár: Hornung Klára

Németh Ábel Arany felkészítőtanár: Némethné Gál Csilla

Gaál Gabriella Ezüst felkészítőtanár: Tóth Péterné

 

II. Veszprémi Magánének Verseny
Veszprém, 2017. március 1.

I. korcsoport

Orsós Martin II. helyezés - felkészítőtanár: Ötvös-Cseke Noémi

IV. korcsoport

Kiss Zoltán II. helyezés - felkészítőtanár: Örvös Károly

Dr. Vidáné Dr. Németh Vanda Valentina III. helyezés - felkészítőtanár: Ötvös-Cseke Noémi

Almásyné Bartl Katalin különdíj - felkészítőtanár: Ötvös Károly

Pálinkás Rita különdíj - felkészítőtanár: Ötvös Károly

 

Felkészítőtanári különdíj:

Ötvös-Cseke Noémi

Ötvös Károly

 

Korrepetitori különdíj:

Győrfi Judit

Bakayné Meh Okszána

 

ZeneKÉPzelet - Négykezes zongoraverseny határok nélkül
Eger, 2017. március 4-5.

Salamon Blanka - Szerdahelyi Panna Ezüst minősítés

Felkészítőtanárok: Antal Anita - Szalontai Árpádné

 

Területi Szolfézsverseny
Sümeg. 2017. március 4.

2. osztály: 

Horváth Magdolna - Arany fokozat

Takács Luca - Arany fokozat

Bögi Eszter - Ezüst fokozat

Farkas Júlia - Ezüst Fokozat

Offenbecker Lilien - Ezüst fokozat

Vásárhelyi Szabolcs - Ezüst fokozat

Novográdecz Ábel - Bronz fokozat

4. osztály:

Saracevic Noel - Arany fokozat

Bácsi Johanna - Bronz fokozat

Horváth Gergő - Bronz fokozat

Nagy Borbála - Bronz fokozat

Naményi Miklós - Oklevél

Felkészítőtanár: Erdélyi Ágnes

 

XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny válogató
Győr, 2017. március. 8.

IV. korcsoport
Kalmár Elizabet bejutott a döntőbe

Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

 

XV. Sistrum Zongoraverseny
Szombathely, 2017. március 10.

Bodolai Dalma 7.évfolyam  - ARANY fokozat

Xü Jade Li 7. évfolyam      - ARANY fokozat

Laufer Zoltán 10. évfolyam - ARANY fokozat

felkészítőtanár: Békei Natália

 

XV. Váci Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny
Vác, 2017. március 10-12.

IV. korcsoport:
Golarits Márton - Kardos Márton - Kövesi Bálint - Horváth Balázs   III. helyezés

Felkészítőtanár: Sipos Csaba

 

 XV. Sistrum Szolfézsverseny
Szombathely, 2017. március 14.

2. osztály

Klósz Dorka Bronz – Tanára: Nagy Ildikó

Pálffy Luca Ezüst – Tanára: Döbrönte Ágnes

Szilágyi Adél Ezüst – Tanára: Döbrönte Ágnes

4. osztály

Szilágyi Márton Bronz - Tanára: Nagy Ildikó

Zsibrita Emese Bronz - Tanára: Nagy Ildikó

5. osztály

Gaál Gabriella Bronz – Tanára: Erdélyi Ágnes

Véh Fanni Bronz - Tanára: Erdélyi Ágnes

6. osztály

Kalmár Elizabet Nívódíj – Tanára: Döbrönte Ágnes

 

XVI. Aeda Europa Művészeti találkozó
Balatonfüred, 2017. március 28.

Zsibrita Regő - Arany
Somlai Gellért - Ezüst
Felkészítőtanár: Kelemen András

Mérő Barnabás - Nívódíj
Baki Flóra - Arany
Felkészítőtanár: Nagy Csaba

Gitár kvintett- Arany
Heilig Borbála
Kolac Máté
Csordás Erik
Hári Veronika
Kovács Zsombor
Felkészítőtanár Bánó Tamás

 

IX. Országos Továbbképzős Verseny
Szentendre, 2017. március 31-április 2.

Kamara:

Salamon Blanka - Szerdahelyi Panna III helyezés, Tanáraik: Antal Anita, Szalontai Árpádné

Szóló:

Laufer Zoltán Különdíj, Tanára: Békei Natasa

 

XXIX. Lantos Magda Zongoraverseny
Veszprém, 2017. április 4.

II. korcsoport

Pituk Mátyás kiemelt arany felkészítőtanár: Zalavári Istvánné
Kovács Botond arany  felkészítőtanár: Antal Anita
Szilágyi Márton ezüst felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

III. korcsoport

Hordós Bence arany felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

IV. korcsoport

Kővágó Zsófia kiemelt arany felkészítőtanár: Antal Anita
Cserhalmi Anna ezüst felkészítőtanár: Antal Anita
Dobos Karolin ezüst felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

V. korcsoport

Szatmári Mirtill arany felkészítőtanár: Mátyusné Csonka Ágnes
Xü Yade Li arany felkészítőtanár: Békei Natália
Kovács Ramón ezüst felkészítőtanár: Mátyusné Csonka Ágnes

VI. korcsoport

Pituk Gábor nívódíj felkészítőtanár: Zalavári Istvánné
Laufer Zoltán kiemelt arany felkészítőtanár: Békei Natália
Csicsics Kata arany felkészítőtanár: Antal Anita
Pituk Sára ezüst különdíj a Scarlatti szonáta előadásáért felkészítőtanára: Zalavári Istvánné

 

XII. Megyei Fafúvós Találkozó
Várpalota, 2017. április 5.

Gáspár Menyhért Boldizsár kiemelt arany
Tanára: Molnár Péter, zongora: Molnár Orsolya

Hégely Luca arany
Tanára:Tombor Krisztián, zongora: Molnár Orsolya

Domián Dalma ezüst
Tokai-Kiss Zsófia arany
Tanáruk Löffler Marianna, zongora: Zalavári Istvánné

Sipos Luca arany
Hégely Nóra kiemelt arany
Tanáruk: Hajas Szilárd, zongora: Molnár Orsolya

Tombor Viktória arany
Tanára: Fátrai Gabriella, zongora: Zalavári Istvánné

Novák Valéria arany
Tanára: Gombásné Czika Magdolna, zongora: Viola Erzsébet

Csertán Anna arany
Vizl Eszter-ezüst
Tanára: Pintér József Sándor, zongora: Molnár Orsolya

Heizer Nóra ezüst
Szabó Anna bronz
Tanára: Szemes Zsuzsanna, zongora: Molnár Orsolya

 

X. Veszprém Megyei Vörös János Trombitaverseny
Ajka, 2017. április 12.

I. korcsoport

Hégely Márton - Arany
Felkészítőtanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit

III. korcsoport

Borbás Péter - Arany
Felkészítőtanár: Zeitler Dénes
Zongorakísérő: Lakatos Orsolya

 

IV. Alapfokú Szanyi Irma Zongoraverseny
Székesfehérvár, 2017. április 12.

Csilinkó Eszter arany
Felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

Bodolai dalma ezüst
Xü Jade Li arany
Laufer Zoltán arany
Felkészítőtanár: Békei Natália

 

IX. Országos Zenekari Verseny
Budapest, 2017. április 21-23.

Gárdonyi Zoltán Kamarazenekar I. hely

Demel Eszter karnagyi különdíj

 

III. Veszprémi Gitár Kamaraverseny
Veszprém, 2017. április 26.

I. korcsoport

Dikter Ábel - Kohár Hanga bronz
Felkészítőtanár: Kelemen András

III. korcsoport

Hégely Nóra - Mérő Barnabás arany
Felkészítőtanár: hajas Szilárd, Nagy Csaba

Csordás Erik - Hári Veronika - Heilig Borbála - Kolac Máté - Kovács Zsombor ezüst
Felkészítőtanár: Bánó Tamás

 

65e Europees Muziekfestival
Neerpelt, 2017. április 29-május 1.

Gárdonyi Zoltán Kamarazenekar I. hely Cum Laude
Vezényelt: Demel Eszter

 

 

NÉPZENE TANSZAK

A Népzenei Együttes programjai a 2016-2017. tanévben

Október 5.                 Hangszerbemutató koncert Balatonfüreden.

Október 8.                   Csopaki Családi Napon hangszerbemutató koncert.

Október 13.                Bakonyszentlászlón koncert és táncház.

November 14.             Márton napi körmenet az Egry Úti Óvodában.

November 25.             Szentpéteri Csilla koncertjén két furulyás növendék lépett fel.

November 26.             Hangszerbemutató koncert a Waldorf Iskolában.

December 3.               Adventi koncert.

December 6.               Kalandozások.

Január 19.                   Félévi meghallgatás.

Február 16.                 Táncház a Vetési Gimnáziumban.

Február 22.                 Kuckó Óvodában farsangi táncház.

Február 23.                 Egry Óvodában farsangi táncház.

Február 24.                 Ringató Óvodában farsangi táncház.

Március 30.                 Jubileumi koncert iskolánk 100 éves fennállásának tiszteletére.

Április 6.                     Peremartonban koncert és táncház.

Április 12.                   A Március 15-ei könyvtárban Birkner Lili muzsikált egy kiállítás megnyitón.

Május 19.                    Csermák napok.

Május 29.                    Tanszaki vizsgakoncert.

Június 16-20.              Népzenei tábor Öskün.


 

IV. BARTÓK BÉLA ORSZÁGOS ZONGORAVERSENY

DÖNTŐJÉBE JUTOTT NÖVENDÉKEK

 

I. KORCSOPORTBAN

SZIGETVÁRI BORBÁLA ÉS

CSILINKÓ ESZER

Felkészítő tanáruk:

Szalontai Árpádné

 

VII. REGIONÁLIS GITÁRTALÁLKOZÓ

TAPOLCA

2014. november 19.

Diénes Csenge kiemelt arany

Felkészítő tanára: Bánó Tamás

 

Nagy Gergely Bendegúz ezüst fokozat

Mérő Barnabás arany fokozat

Felkészítő tanáruk: Nagy Csaba

Tanári különdíjat kapott: Bánó Tamás

 

KÁTÉ ISTVÁN EMLÉKVERSENY I. TERÜLETI HEGEDŰVERSENY

2014. NOVEMBER 25.

2. osztály

Hajas Emma               Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Hornung Klára

Biszak Sára                 Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Szabó Csilla

3. osztály

Gaál Gabriella            Nívódíj                       Felkészítő tanár: Tóth Péterné

Szilágyi Veronika       Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Horváthné Kecskés Barbara

Szücs Johanna                        Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

Baradits Janka                        Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Csaba Ágnes

Csizmadia Zsófia       Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Szabó Csilla

Litauszki Dorka          Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

4. osztály

Kalmár Elizabet          Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Hornung Klára

Hideg Doren              Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Bárány Zsuzsanna

Naszer Hanna             Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

Szabó Hanga              Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára

5. osztály

Gaál Sára                    Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Tóth Péterné

6. osztály

Bede Melinda             Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára

Vásárhelyi Borbála     Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Bárány Zsuzsanna

7-8. osztály

Csepely Zsófia           Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára

9-10. osztály

Faragó Dániel             Nívódíj                       Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

 

XII. Regionális Trombitaverseny
Veszprém 2014. december 3.

II. korcsoport

Gáspár Bence  ezüst fokozat Tanára: Uher Bertalan

Lázár Bence  bronz fokozat  Tanára: Tari István

 

IV. Bartók Béla Nemzetközi Zongoraverseny
2014. december 5-7.

1. korcsoport

Szigetvári Borbála Zoé Nívódíj, Bartók mű legjobb előadásáért Különdíj

Felkészítő tanára: Szalontai Árpádné

 

XII. SISTRUM Regionális Hegedűverseny

Szombathely, 2015. február 11.

4. osztály
Németh Ábel ezüst fokozat

( Tanára: Némethné Gál Csilla )


7. osztály
Csepely Zsófia arany fokozat

( Tanára: Hornung Klára )

 

SISTRUM Regionális szolfézsverseny

Szombathely, 2015. február 16. 

3 osztály

Gaál Gabriella Ráhel  arany Felkészítőtanár: Erdélyi Ágnes

Horváth András  arany Felkészítőtanár: Erdélyi Ágnes

Szigetvári Borbála Zoé  arany Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

4. osztály

Csizmazia Virág  arany Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

Kalmár Elizabet  arany Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

Naszer Hanna  arany Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

5. osztály

Gaál Sára Cippóra  oklevél Felkészítőtanár:Erdélyi Ágnes

 

Ifjú Muzsikusok Fesztiválja

Győr, 2015. február 23.

5. osztály

Kővágó Zsófia arany  felkészítőtanár: Antal Anita

7-8. osztály

Laufer Zoltán ezüst    felkészítőtanár: Békei Natália

 
 

SISTRUM Fuvolaverseny
Szombathely, 2015. február 24.

I. korcsoport

Domián Dalma  arany  felkészítőtanár: Löffler Marianna

 II. korcsoport

Hadadi Lea  ezüst  felkészítőtanár: Hajas Szilárd
Hégely Nóra  ezüst  felkészítőtanár: Hajas Szilárd
Pék Júlia  ezüst  felkészítőtanár: Löffler Marianna

Zongorakísérők: Onoferné Kecskés Judit, Zalavári Istvánné

 

SISTRUM Kamaraverseny
Szombathely, 2015. február 28.

Csepely Zsófia hegedű
Naszer Tamara gordonka
Pituk Gábor zongora

 Arany fokozat

Felkésztő tanár: Fűke Ákos

 

V. Veszprém Megyei és I. Területi Zeneiskolások Szolfézsversenye

Sümeg, 2015. március 7.

2. osztály:

Bácsi Johanna  Bronz

Horváth Gergő  Ezüst

Nagy Borbála   Ezüst

Nagy Gergely    Ezüst

Naményi Miklós  Ezüst

Rátz Rebeka  Ezüst

Saracevic Noel   Ezüst

felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

 

3. osztály:

Furján Veronika  Bronz

Sándor Eszter  Bronz

Véh Fanni  Ezüst

Gaál Gabriella Ráhel   Arany

Horváth András   Arany

felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

Szigetvári Borbála Zoé  Arany

felkészítő tanár: Döbrönte Ágnes

4. osztály:

Csizmazia Virág   Arany

Kalmár Elizabet    Arany

Naszer Hanna     Nívódíj

felkészítő tanár: Döbrönte Ágnes

5. osztály:

Gaál Sára Cippóra    Ezüst

felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

6 osztály:

Patkós Márton   Arany

felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

 

III. Regionális Kürt és Mélyrézfúvós Verseny
Veszprém, 2015. március 11. 

1. korcsoport

Alasztics-Nakagami Anna Noriko – vadászkürt NÍVÓDÍJ – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Guba Ákos –  vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Renácz József – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

 

2. korcsoport

Bogdán Benedek – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Cziráki Csongor – vadászkürt EZÜST – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Gaschler Máté – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Győry Csongor József – vadászkürt EZÜST – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Kocsis Bálint – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Vass Nóra – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Orosz Patrícia – tenorkürt EZÜST – Felkészítőtanár: Szuromi Miklós

 

3. korcsoport

Pintér Ágnes Lídia – vadászkürt EZÜST – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

 

XIII. SISTRUM Regionális Gordonka Verseny

Szombathely, 2015. március 12.

I. korcsoport

Éresek Titusz  Bronz

Felkészítőtanár: Szlovikné Bóna Katinka

 

ZALA MEGYEI ZENEISKOLÁK IX. VONÓSTALÁLKOZÓJA

KESZTHELY 2015. MÁRCIUS 18.

EREDMÉNYEK

GAÁL GABRIELLA                       3. osztály                    KIEMELT ARANY

/Tanára: Tóth Péterné/

VARGA DOMINIKA          2. osztály                               KIEMELT ARANY

/Tanára: Némethné Gál Csilla/

BARADITS JANKA                        3. osztály                    ARANY FOKOZAT

/Tanára: Csaba Ágnes/

KALMÁR ELIZABET         4. osztály                                ARANY FOKOZAT

/Tanára: Hornung Klára/

BEDE MELINDA                6. osztály                               EZÜST FOKOZAT

/Tanára: Hornung Klára/

NÉMETH ÁBEL                   4. osztály                                EZÜST FOKOZAT

/Tanára:Némethné Gál Csilla/

SZILÁGYI VERONIKA     3. osztály                                EZÜST FOKOZAT

/Tanára: Horváthné Kecskés Barbara/

BENKOVICS KASZNER LÁZÁR            1. osztály        BRONZ FOKOZAT

/Tanára: Szabó Csilla/

 

Sistrum Regionális Zongoraverseny
Szombathely, 2015. 03. 24.

4. osztály:

Kővágó Zsófia Anna  arany fokozat

Cserhalmi Anna Krisztina ezüst fokozat

5. osztály:

Tóth Zsófia ezüst fokozat

Felkészítőtanár: Antal Anita

 

III. Szanyi Irma Alapfokú Zongoraverseny
Székesfehérvár, 2015. 03.31-2015.04.1.
 
III. korcsoport
Szigetvári Borbála Zoé ARANY fokozat+különdíj, valamint játszott a Gálán.
Tanára : Szalontai Árpádné
 
VII. korcsoport
Pituk Gábor ARANY fokozat+különdíj, valamint játszott a Gálán
Tanára : Zalavári Istvánné
 

 

XI. Megyei Vonós Kamarazenei Verseny
2015. április 15. Balatonfüred

Eredmények:

Kalmár Elizabet hegedű - kiemelt arany fokozat
Németh Ábel hegedű
Felkészítő tanár: Hornung Klára

Csepely Zsófia hegedű - kiemelt arany fokozat
Vangelista Laura hegedű
Pituk Gábor zongora
Felkészítő tanár: Hornung Klára

Fazekas Laura hegedű – arany fokozat
Vangelista Laura hegedű
Pituk Sára zongora
Felkészítő tanár: Tóth Péterné

 

V. Országos Oboafesztivál
Budapest, 2015. április 18.

Heizer Nóra - arany
Felkészítőtanár: Szemes Zsuzsanna

 

XXVII. Zeneiskolai Zongoraverseny Lantos Magda Emlékére
Veszprém, 2015. április 21.

 Eredmények

I. korcsoport

Szigetvári Borbála Nívódíj Felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

II. korcsoport

Kővágó Zsófia Arany Felkészítőtanár: Antal Anita - Dóczi Péterné

III. korcsoport

Kárpáti Eszter Arany Felkészítőtanár: Zalavári Istvánné

Tóth Zsófia Ezüst Felkészítőtanár: Antal Anita - Dóczi Péterné

Xü Jade Li Ezüst Felkészítőtanár: Békei Natália

IV. korcsoport

Kovács Ramón Ezüst Felkészzítőtanár: Mátyusné Csonka Ágnes

Salamon Blanka Arany Felkészítőtanár: Antal Anita - Dóczi Péterné

Szabó Máté Sándor Bronz Felkészzítőtanár: Mátyusné Csonka Ágnes

V-VI. korcsoport

Laufer Zoltán Ezüst Felkészítőtanár: Békei Natália

Pituk Gábor Nívódíj Felkészítőtanár: Zalavári Istvánné

Pituk Sára Ezüst Felkészítőtanár: Zalavári Istvánné

Szerdahelyi Panna Ezüst Felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

A zongoraversenyen különdíjat kaptak:

Kővágó Zsófia II. korcsoport- Csajkovszkij: Nocturne c. mű előadásáért.
Tanára: Antal Anita- Dóczi Péterné
Xü Jade Li III. korcsoport- Massenet: Elégia c. mű előadásáért.
Tanára: Békei Natália

I. Regionális Gitár Kamaraverseny
Veszprém, 2015. április 22.

I. korcsoport:
Arany
Horváth Gergő Krisztián
Nagy Gergely Bendegúz
Kovács Dániel
Felkészítőtanár Nagy Csaba

Ezüst
Somlai Gellért
Csabai Pál
Felkészítőtanár: Kelemen András

Sütő Flórián
Uhrin-Hmirov Viktor
Zsibrita Regő
Felkészítőtanár: Kelemen András

II. korcsoport
Ezüst
Hári Veronika
Hári Hedvig
Felkészítőtanárok: Gombásné Czika Magdolna, Bánó Tamás

Ezüst
Bulyáki Gergely
Markovics Marcell
Felkészítőtanár: Keléemen András

III. korcsoport
Arany
Erdős Bálint
Heilig András
Mérő Barnabás
Felkészítőtanár: Nagy Csaba

Veszprémi Tavaszi Játékok Fesztivál

2015. április 24.

Szólóének:

Arany:
Kusnyér Anna - felkészítőtanár: Völler Adél
Hirsch Laura- felkészítőtanár: Völler Adél
Lakner Roberta- felkészítőtanár: Völler Adél
Nagy Eszter - felkészítőtanár: Gergely Hajnalka

Ezüst:
Oszvald Balázs- felkészítőtanár: Völler Adél
Tóth Csenge- felkészítőtanár: Völler Adél
Piltman Anna- felkészítőtanár: Völler Adél
Kiszely-Nagy Botond- felkészítőtanár: Völler Adél

Duo kategória:

Arany:

Nagy Eszter - Biró Kristóf  felkészítőtanár: Gergely Hajnalka

Ezüst:

Piltman Anna - Oszvald Balázs- felkészítőtanár: Völler Adél

 

Balaton-parti Zeneiskolák XXI. Kamarazenei Találkozója

2015. április 25. Balatonalmádi

Eredmények:

 

Kalmár Elizabet hegedű - Nívódíj

Németh Ábel hegedű

Felkészítő tanár: Hornung Klára

 

Csepely Zsófia hegedű - Nívódíj

Naszer Tamara gordonka

Pituk Gábor zongora

Felkészítő tanár: Fűke Ákos

 

Csepely Zsófia hegedű - Nívódíj

Vangelista Laura hegedű
Pituk Gábor zongora

Felkészítő tanár: Hornung Klára

 

 

XIV. Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó

Tapolca, 2015. november 18.

II. korcsoport:
Bodolai Dalma - Xü Jade Li  arany - felkészítótanár: Békei Natália

III. korcsoport:
Salamon Blanka - Szerdahelyi Panna arany - felkészítőtanár: Antal Anita, Szalontai Árpádné 

 

VII. Országos Ferenczy György Zongoraverseny
Budapest, 2015. november 29.

Csilinkó Eszter I. korcsoportban DICSÉRETBEN részesült.
Az oklevél mellé tárgyjutalmat is kapott.
Tanára : Szalontai Árpádné.

 

Balaton körüli megyék Vonóstalálkozója
Siófok, 2016. január 29.

1. osztály

Hriczu Emese hegedű Nívódíj Tanára: Czingili Zsuzsanna

2. osztály

Érsek Titusz gordonka Arany fokozat Tanára: Lukács Adrián

3. A osztály

Bácsi Johanna hegedű Ezüst fokozat Tanára: Csaba Ágnes

4. A osztály

Csizmadia Zsófia hegedű Ezüst fokozat Tanára: Szabó Csilla

Weldon Attila hegedű           Ezüst fokozat Tanára: Szabó Csilla

5. B osztály

Baradits Janka hegedű III. helyezés Tanára: Csaba Ágnes

6. B osztály

Kalmár Elizabet hegedű I. helyezés Tanára: Hornung Klára

7.A osztály

Csepely Zsófia hegedű Arany fokozat Tanára: Hornung Klára

 

IV. Kürt és Mélyrézfúvós Verseny, Veszprém 

2016. február 3.

Kürt eredmények:

I. korcsoport:

Guba Ákos: Arany fokozat

Renácz József: Ezüst fokozat

Sári-Serf Csanád: Ezüst fokozat

II. korcsoport:

Bogdán Benedek Arany fokozat

Gaschler Máté Ezüst fokozat

Kocsis Bálint Ezüst fokozat

Vass Nóra Arany fokozat

III. korcsoport:

Cziráki Csongor Arany fokozat

Győry Csongor Ezüst fokozat

Pintér Ágnes: Ezüst fokozat

Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Zongorakísérő: Molár Orsolya

Mélyrézfúvós eredmények:

I. korcsoport:

Hegyi Barnabás  tenorkürt  Ezüst fokozat

Felkészítőtanár:  Farsang Tamás

Zongorakísérő:  Győrfi Judit

 

XIV. „Sistrum” kürtverseny, Szombathely
2016. február 12. 

Eredmények:

II. korcsoport:

Guba Ákos: Arany fokozat 

III. korcsoport:

Cziráki Csongor Ezüst fokozat

Kocsis Bálint Bronz fokozat

Felkészítőtanár: Kocsis Attila

 

 XIV. Sistrum Furulyverseny, Szombathely
2016. február 15.

Zsibrita Emese Ezüst fokozat
Felkészítőtanár: Tombor Krisztián

 

XIV. Sistrum Kamarazenei Verseny , Szombathely
2016. február 20.

"Mignonok" Zongora négykezes
Salamon Blanka, Szerdahelyi Panna  Nívódíj
Felkészítőtanárok: Antal Anita, Szalontai Árpádné

 

XIV. Sistrum Regionális Hegedűverseny
Szombathely, 2016. Február 24.

Eredmények

Gaál Gabriella 4. Osztály Arany Fokozat
Tanára: Tóth Péterné

Kalmár Elizabet 5. Osztály Arany Fokozat
Tanára: Hornung Klára

Gaál Sára 6. Osztály Arany Fokozat
Tanára: Tóth Péterné

 

I. Országos Veszprémi Klasszikus Magánének Verseny
Veszprém, 2016. március 2.

Eredmények

IV. korcsoport

Kiss Zoltán I. helyezés

Németh Csaba II. helyezés

Dr. Vidáné Dr. Németh Vanda Valentina III. helyezés

Különdíjat kapott:

Hada Veronika IV. korcsoport

Pató Bálint I. korcsoport

Tárgyjutalomban részesült:

Biró Kristóf II. korcsoport

Tanári különdíjat kapott:

Ötvös Károly

Zongorakísérők:

Győrfi Judit

Onoferné Kecskés Judit

 

II. Regionális Gitárverseny - Tatabánya

2016. március 18

Mérő Barnabás - Arany

Erdős Bálint / Mérő barnabás gitárduó - Bronz

Felkészítőtanár: Nagy Csaba

 

 

Zeneiskolák IV. Regionális Kamarazene-versenye - Sümeg
2016. március 18
Erdős Bálint / Mérő barnabás gitárduó - Arany

Felkészítőtanár: Nagy Csaba

 

XIV. Országos Zongoraverseny - Nyíregyháza
2016. március 18-20.

IV. korcsoport
Pituk Gábor II. díj

Felkészítőtanára: Zalavári Istvánné Eredményes felkészítőtanári díj

 

IX. Megyei Furulyaverseny - Ajka
2016. március 22.

Balló Zsófia bronz,  Felkészítőtanár: Tombor Beáta
Bácsi Bertalan ezüst,  Felkészítőtanár: Szemes Zsuzsanna
Bedő Rebeka ezüst,  Felkészítőtanár: Tombor Beáta
Ihász Dorottya ezüst,  Felkészítőtanár: Gombásné Czika Magdolna
Csóti Zétény János arany,  Felkészítőtanár: Gombásné Czika Magdolna
Harhai Ágnes arany,  Felkészítőtanár: Fátrai Gabriella
Prisztai Soma Barnabás arany,  Felkészítőtanár: Gombásné Czika Magdolna
Hári Hedvig arany,  Felkészítőtanár: Gombásné Czika Magdolna
Zsibrita Emese arany, és kiemelt nívó díj,  Felkészítőtanár: Tombor Krisztián

Zongorakísérők: Mátyusné Csonka Ágnes és Onoferné Kecskés Judit

 

XIV. Sistrum Oboaverseny Szombathely
2016. április 6.

Eveli Kincső arany
Heizer Nóra ezüst
Szabó Anna ezüst

Felkészítőtanár: Szemes Zsuzsanna
Zongorán kísért: Mátyusné Csonka Ágnes

 

XIV. Megyei Vonóstalálkozó és Verseny
Pápa 2016. április 8.

Eredmények

2. osztály
Hriczu Emese (1. osztályos) Nívódíj
(Tanára Czingili Zsuzsanna)

Répásy Márton Arany fokozat
(Tanára: Némethné Gál Csilla)

 Varga Julianna Ezüst fokozat
(Tanára: Kocsisné Kurucz Bernadett

 Hoffer Ede Bronz fokozat
(Tanára: Kocsisné Kurucz Bernadett)

 3. osztály
Varga Dominika Arany fokozat
(Tanára: Némethné Gál Csilla)

 4. osztály
Szilágyi Veronika Ezüst fokozat
(Tanára: Kecskés Barbara)

 Baradits Janka Bronz fokozat
(Tanára: Csaba Ágnes)

 5. osztály
Kalmár Elizabet Ezüst fokozat
(Tanára: Hornung Klára)

 Naszer Hanna Bronz fokozat
(Tanára: Kebiszek Zuber Éva

 Németh Ábel Bronz fokozat
(Tanára: Némethné Gál Csilla)

6. osztály
Gaál Sára Arany fokozat
(Tanára: Tóth Péterné)

 

XV. Megyei Csincsi Ferenc Mélyrézfúvós Verseny
2016. április 12.

II. korcsoport

Orosz Patrícia Ezüst
Felkészítőtanár: Szuromi Miklós
Zongorán kísért: Onoferné Kecskés Judit

 

XI. Országos Orgonaverseny
Budapest, 2016. április 14-15.

 Eredmények:

 Laufer Zoltán III. HELYEZÉS

 Pituk Sára  zsűri DICSÉRET-ben részesítette

Tanáruk:

Kővári Péter TANÁRI KÜLÖNDÍJ-ban részesült

 

XXVIII. Regionális Lantos Magda Zongoraverseny
Veszprém, 2016. április 19.

I. korcsoport

Kovács Botond Bence  Arany tanára: Antal Anita
Szilágyi Márton Arany tanára: Szalontai Árpádné

III. korcsoport

Cserhalmi Anna Krisztina Arany tanára: Antal Anita
Kővágó Zsófia Anna Arany tanára: Antal Anita

IV. korcsoport

Biró Olivér Arany tanára: Mátyusné Csonka Ágnes
Bodolai Dalma Ezüst tanára: Békei Natália

V. korcsoport

Kovács Ramón Ezüst tanára: Mátyusné Csonka Ágnes
Pituk Gábor Nívódíj tanára: Zalavári Istvánné
Szatmári Mirtill Ezüst tanára: Mátyusné Csonka Ágnes

VI. korcsoport

Laufer Zoltán Nívódíj tanára: Békei Natália
Pituk Sára Arany tanára: Zalavári Istvánné

 

II. Regionális Gitár Kamaraverseny
Veszprém, 2016. április 27.

Duók:
I. korcsoport
Zsibrita Regő-Uhrin-Rimov Viktor  Ezüst
Csabai Pál-Somlai Gellért  Ezüst
II. korcsoport
Zalai Glória-Zalai Dorina Ezüst
Tanáruk: Kelemen András

III. korcsoport
Mérő Barnabás-Erdős Bálint Arany
Tanáruk: Nagy Csaba

Trió:
III. korcsoport
Heilig Borbála-Hári Veronika-Diénes Csenge Ezüst
Tanáruk: Bánó Tamás

 

Luigi Legnani Nemzetközi Gitárverseny

2016. május 5. Párkány (Śturovo)

Mérő Barnabás arany minősítés

Tanára: Nagy Csaba

 

 

Veszprémi Játékok
2013. október 03.

Arany minősítés:

Lakner Roberta
Zsigmond Lajos

Ezüst minősítés:

Szén Alexandra

Bronz minősítés:

Kovács Péter
Oszvald Balázs

Felkészítő tanár: Völler Adél

 

Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó

Tapolca, 2013. november 20.

E R E D M É N Y E K

I. KORCSOPORT:

Kárpáti Eszter – Csizmazia Kata ARANY

Tanáruk: Zalavári Istvánné
Mátyusné Csonka Ágnes

 

Bodolai Dalma – Xü Jáde Li ARANY

Tanáruk: Békei Natália

 

Mátyás Vivien – Straub Viktória BRONZ

Tanáruk: Ihász Irén

 

II. KORCSOPORT:

Kővágó Boglárka – Szerdahelyi Panna ARANY

Tanáruk: Antal Anita
Szalontai Árpádné

 

III. KORCSOPORT:

Pituk Gábor – Pituk Sára KIEMELT ARANY
Tanáruk: Zalavári Istvánné

TANÁRI KÜLÖNDÍJAT KAPOTT:

Zalavári Istvánné

 

XI. Regionális Trombitaverseny

Veszprém, 2013. december 4.

II. korcsoport:

Lázár Bence - Arany

Felkészítő tanár: Tari István

 

Siófoki Vonós Találkozó és Verseny
2014. február 7.

Hartmann Domonkos I. díj

Naszer tamara III. díj.

Felkészítő tanár: Fűke Ákos
Zongorakísérő: Fűkéné Sebestyén Mónika

 

XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyek

Szombathely, 2014. február 27.

Kürtverseny eredményei:

II. korcsoport

Krámli Gellért  Arany fokozat

Bogdán Benedek  Arany fokozat

Cziráki Csongor  Ezüst fokozat

III. korcsoport

Iványi Balázs  Ezüst fokozat

Felber Zsombor  Ezüst fokozat

 

Felkészítő tanár: Kocsis Attila

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

 

XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyek
Szombathely, 2014. március 19.

Zongoraverseny eredményei:

3. osztály

Kővágó Zsófia arany fokozat

5. osztály

Salamon Blanka ezüst fokozat

6. osztály

Hajas Laura arany fokozat

Tanáruk: Antal Anita

 

Sistrum Regionális Kamarazene Verseny
2014. március 28. Szombathely

 

Eredménye: 

Hartmann Domonkos    cselló   Arany fokozat
Naszer Tamara    cselló
Felkészítő tanár: Fűke Ákos

Csepely Zsófia   hegedű  Arany fokozat
Németh Liána   hegedű
Pituk Gábor   zongora
Felkészítő tanár: Hornung Klára, Zalavári Istvánné

 

Csizmazia Orsolya   hegedű  Ezüst fokozat
Faragó Dániel   hegedű
Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

 

Regionális Négykezes Verseny
Tatabánya, 2014. március 28.

Arany, Különdíj, korcsoport első helyezése

Kővágó Boglárka,
Szerdahelyi Panna
Felkészítő Tanár: Antal Anita, Szalontai Árpádné

 

IX. Megyei furulyaverseny
Ajka, 2014. április 1.

Eredmények:

1. korcsoport:

Szijártó Anna      Arany fokozat      Felkészítő tanár: Pintér József Sándor

Heizer Nóra     Ezüst fokozat      Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

Szabó Anna      Ezüst fokozat      Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

Csóti Zétény   Ezüst fokozat      Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Harhai Ágnes       Ezüst fokozat     Felkészítő Tanár: Fátrai gabriella

Szaksz Anna Borbála      Ezüst fokozat    Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

Kocsis Kata          Ezüst fokozat     Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Németh Anna    Bronz fokozat      Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

2. korcsoport

Havér Kata    Ezüst fokozat      Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

3. korcsoport

Vonyó Viktória      Arany fokozat      Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Kutasi Nikolett    Ezüst fokozat       Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

 

XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyek

Oboa-fagott verseny

Szombathely 2014. április 4.

Oboa:

1. osztály

Eveli Kincső Arany fokozat

Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

 3. osztály

Takó Gréta Bronz fokozat

Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

 7. osztály

Pupos Veronika Arany fokozat

Felkészítő tanár: Pintér József

 Fagott:

3. osztály

Tóth Imre Arany fokozat

Felkészítő tanár: Fátrai Gabriella

Fagottino:

1.osztály

Kreutz Kitti Arany fokozat

Felkészítő tanár: Fátrai Gabriella

Zongorakísérő: Mátyusné Csonka Ágnes

 

X. Regionális Gitárverseny
Tatabánya, 2014. április 4.

IV. korcsoport:

Mérő Barnabás arany

Füredi István ezüst

Felkészítő tanár: Nagy Csaba

 

Megyei Trombitaverseny
Ajka, 2014. április 9.

Lázár Bence - Bronz
Felkészítő tanár: Tari István

 

Balatonparti Zeneiskolák Kamarazenei Találkozója
Balatonalmádi, 2014. április 12.

Hartmann Domonkos - Naszer Tamara  cselló  -   Arany
Felkészítő tanár: Fűke Ákos

 

XXVI. ZENEISKOLAI ZONGORAVERSENY LANTOS MAGDA EMLÉKÉRE

Veszprém, 2014. április 14. 

Eredmények 

  1. KORCSOPORT

Cserhalmi Krisztina ARANY FOKOZAT

Kővágó Zsófia ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Antal Anita

Dobos Karolin EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Szalontai Árpádné

 

  1. KORCSOPORT

Tóth Zsófia ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Antal Anita

Bodolai Dalma EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Békei Natália

Kárpáti Eszter EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Zalavári Istvánné

Máthé Kincső EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Lakatos Orsolya

Xü Jáde Li EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Békei Natália

 

  1. KORCSOPORT

Salamon Blanka ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Antal Anita

Kovács Ramón EZÜST FOKOZAT

Szabó Máté EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Mátyusné Csonka Ágnes

Szatmári Mirtill BRONZ FOKOZAT

Felkészítő tanár: Mátyusné Csonka Ágnes

 

  1. KORCSOPORT

Hajas Laura KIEMELT ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Antal Anita

Hartmann Domonkos KIEMELT ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Fűkéné Sebestyén Mónika

Pituk Gábor KIEMELT ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Zalavári Istvánné

Szerdahelyi Panna EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Szalontai Árpádné

 

  1. KORCSOPORT

Pituk Sára KIEMELT ARANY FOKOZAT

Felkészítő tanár: Zalavári Istvánné

Laufer Zoltán EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Békei Natália

Szmetán Réka Anna EZÜST FOKOZAT

Felkészítő tanár: Zalavári Istvánné

 

MEGYEI   FAFÚVÓS  TALÁLKOZÓ

Várpalota, 2014. április 15.

E R E D M É N Y E K

 

1.KORCSOPORT                                                                                                                        Felkészítő tanár

Domián Dalma fuvola   Ezüst fokozat    Löffler Marianna

Kocsi Réka   fuvola Arany fokozat    Hajas Szilárd

Eveli Kincső oboa  Arany fokozat   Szemes Zsuzsanna

Takó Gréta oboa   Ezüst fokozat     Szemes Zsuzsanna

Kreutz Kitti  fagottino  Arany fokozat  Fátrai Gabriella

 

2. KORCSOPORT

Hadadi Lea  fuvola Arany fokozat Hajas Szilárd

Hégely Nóra fuvola  Ezüst fokozat Hajas Szilárd

Pék Júlia   fuvola Arany fokozat Löffler Marianna

Szabó Dóra fuvola Ezüst fokozat Fátrai Gabriella

Tóth Imre fagott  Arany fokozat  Fátrai Gabriella

 

3. KORCSOPORT

Magyar Veronika fuvola Ezüst fokozat  Hajas Szilárd

Unghváry Eliza  fuvola  Ezüst fokozat  Fátrai Gabriella

Pupos Veronika oboa  Arany fokozat  Pintér József

Juhász Janka klarinét Arany fokozat Pintér József

Zongora kísérők:

Zalavári Istvánné –  Onoferné Kecskés Judit – Mátyusné Csonka Ágnes

 

MEGYEI HEGEDŰTALÁLKOZÓ ÉS VERSENY

PÁPA, 2014. április 16.

EREDMÉNYEK

NÍVÓDÍJ

Kalmár Elizabet          3. osztály        Tanára: Hornung Klára

Csepely Zsófia           6. osztály        Tanára: Hornung Klára

ARANY FOKOZAT

Csizmadia Zsófia       2. osztály        Tanára: Szabó Csilla

Gaál Gabriella            2. osztály        Tanára: Tóth Péterné

Naszer Hanna             3. osztály        Tanára: Kebiszek-Zuber Éva

Gaál Sára                    4. osztály        Tanára: Tóth Péterné

Németh Liána             6. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

EZÜST FOKOZAT

Kálmán Lilla               2. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

Litauszki Dorka          2. osztály        Tanára: Kebiszek-Zuber Éva

Mérő Dominika          2. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

Szűcs Johanna            2. osztály        Tanára: Kebiszek-Zuber Éva

Tóth Ábris                  2. osztály        Tanára: H. Kecskés Barbara

Varga Dominika         2. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

Hideg Doren              3. osztály        Tanára: Bárány Zsuzsanna

Németh Ábel              3. osztály        Tanára: Némethné Gál Csilla

Schmidt Laura            3. osztály        Tanára: Szabó Csilla

Bede Melinda             5. osztály        Tanára: Hornung Klára

BRONZ FOKOZAT

Baradits Janka          2. osztály        Tanára: Csaba Ágnes

Szilágyi Veronika       2. osztály        Tanára: H. Kecskés Barbara

Vásárhelyi Borbála     5. osztály        Tanára: Bárány Zsuzsanna

Csillag Dávid             6. osztály        Tanára: Czingili Zsuzsanna

Fazekas Laura            6. osztály        Tanára: Tóth Péterné

 

VIII. Országos Zeneiskolai Zenekari Verseny
Dunaújváros, 2014. április 25-27.

Gyermek vonós zenekarok:

2. helyezett:  Tücsök zenekar
Vezényel: Csillagné Demel Eszter 

Ifjúsági vonós zenekarok:

1. helyezett:  Gárdonyi Zoltán Kamarazenekar
Vezényel: Csillagné Demel Eszter 

Különdíj:
Gárdonyi Zoltán Kamarazenekar - legjobb Bartók előadás
Demel Eszter karnagy

 

VESZPRÉMI JÁTÉKOK  
VESZPRÉM, 2014. április 24-27.

EREDMÉNYEK:

ARANY FOKOZAT
LAKNER ROBERTA szólóének Tanára: Völler Adél
NAGY ESZTER szólóének Tanára: Gergely Hajnalka
TÜSKÉS BERNADETT szólóének Tanára: Gergely Hajnalka
ZSIGMOND LAJOS szólóének Tanára: Völler Adél

LAKNER ROBERTA
KUSNYÉR ANNA énekes duett Tanáruk: Völler Adél

EZÜST FOKOZAT
TOBAK PANNA szólóének Tanára: Völler Adél
TÓTH CSENGE szólóének Tanára: Völler Adél

BRONZ FOKOZAT
KISZELY-NAGY BOTOND    szólóének Tanára: Völler Adél
OSZVALD BALÁZS     szólóének Tanára: Völler Adél

 

XIV. Megyei Mélyrézfúvós Verseny

Balatonfüred, 2014. április 28. 

E R E D M É N Y E K

Farkas Bálint

EZÜST FOKOZAT

Tanára: Szuromi Miklós

Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

Kodály Zoltán XI. Országos Szolfézs, Népdal és Daléneklési Verseny

Debrecen, 2014. május 16-17.

E R E D M É N Y E K
I. KORCSOPORT

Kalmár Elizabet

XI. helyezés

Tanára: Döbrönte Ágnes

IV. KORCSOPORT

Hartmann Domonkos

I. helyezés daléneklési verseny

III.helyezés szolfézs verseny

Pituk Gábor

VIII. helyezés szolfézs

Különdíj a kiemelkedő írásbeli teljesítményért

Zongorakísérői különdíj

Sokhegyi Eszter

X. helyezés

Tanáruk:

Erdélyi Ágnes

Tanári különdíj