IV. BARTÓK BÉLA ORSZÁGOS ZONGORAVERSENY

DÖNTŐJÉBE JUTOTT NÖVENDÉKEK

 

I. KORCSOPORTBAN

SZIGETVÁRI BORBÁLA ÉS

CSILINKÓ ESZER

Felkészítő tanáruk:

Szalontai Árpádné

 

VII. REGIONÁLIS GITÁRTALÁLKOZÓ

TAPOLCA

2014. november 19.

Diénes Csenge kiemelt arany

Felkészítő tanára: Bánó Tamás

 

Nagy Gergely Bendegúz ezüst fokozat

Mérő Barnabás arany fokozat

Felkészítő tanáruk: Nagy Csaba

Tanári különdíjat kapott: Bánó Tamás

 

KÁTÉ ISTVÁN EMLÉKVERSENY I. TERÜLETI HEGEDŰVERSENY

2014. NOVEMBER 25.

2. osztály

Hajas Emma               Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Hornung Klára

Biszak Sára                 Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Szabó Csilla

3. osztály

Gaál Gabriella            Nívódíj                       Felkészítő tanár: Tóth Péterné

Szilágyi Veronika       Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Horváthné Kecskés Barbara

Szücs Johanna                        Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

Baradits Janka                        Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Csaba Ágnes

Csizmadia Zsófia       Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Szabó Csilla

Litauszki Dorka          Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

4. osztály

Kalmár Elizabet          Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Hornung Klára

Hideg Doren              Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Bárány Zsuzsanna

Naszer Hanna             Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

Szabó Hanga              Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára

5. osztály

Gaál Sára                    Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Tóth Péterné

6. osztály

Bede Melinda             Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára

Vásárhelyi Borbála     Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Bárány Zsuzsanna

7-8. osztály

Csepely Zsófia           Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára

9-10. osztály

Faragó Dániel             Nívódíj                       Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva

 

XII. Regionális Trombitaverseny
Veszprém 2014. december 3.

II. korcsoport

Gáspár Bence  ezüst fokozat Tanára: Uher Bertalan

Lázár Bence  bronz fokozat  Tanára: Tari István

 

IV. Bartók Béla Nemzetközi Zongoraverseny
2014. december 5-7.

1. korcsoport

Szigetvári Borbála Zoé Nívódíj, Bartók mű legjobb előadásáért Különdíj

Felkészítő tanára: Szalontai Árpádné

 

XII. SISTRUM Regionális Hegedűverseny

Szombathely, 2015. február 11.

4. osztály
Németh Ábel ezüst fokozat

( Tanára: Némethné Gál Csilla )


7. osztály
Csepely Zsófia arany fokozat

( Tanára: Hornung Klára )

 

SISTRUM Regionális szolfézsverseny

Szombathely, 2015. február 16. 

3 osztály

Gaál Gabriella Ráhel  arany Felkészítőtanár: Erdélyi Ágnes

Horváth András  arany Felkészítőtanár: Erdélyi Ágnes

Szigetvári Borbála Zoé  arany Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

4. osztály

Csizmazia Virág  arany Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

Kalmár Elizabet  arany Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

Naszer Hanna  arany Felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes

5. osztály

Gaál Sára Cippóra  oklevél Felkészítőtanár:Erdélyi Ágnes

 

Ifjú Muzsikusok Fesztiválja

Győr, 2015. február 23.

5. osztály

Kővágó Zsófia arany  felkészítőtanár: Antal Anita

7-8. osztály

Laufer Zoltán ezüst    felkészítőtanár: Békei Natália

 
 

SISTRUM Fuvolaverseny
Szombathely, 2015. február 24.

I. korcsoport

Domián Dalma  arany  felkészítőtanár: Löffler Marianna

 II. korcsoport

Hadadi Lea  ezüst  felkészítőtanár: Hajas Szilárd
Hégely Nóra  ezüst  felkészítőtanár: Hajas Szilárd
Pék Júlia  ezüst  felkészítőtanár: Löffler Marianna

Zongorakísérők: Onoferné Kecskés Judit, Zalavári Istvánné

 

SISTRUM Kamaraverseny
Szombathely, 2015. február 28.

Csepely Zsófia hegedű
Naszer Tamara gordonka
Pituk Gábor zongora

 Arany fokozat

Felkésztő tanár: Fűke Ákos

 

V. Veszprém Megyei és I. Területi Zeneiskolások Szolfézsversenye

Sümeg, 2015. március 7.

2. osztály:

Bácsi Johanna  Bronz

Horváth Gergő  Ezüst

Nagy Borbála   Ezüst

Nagy Gergely    Ezüst

Naményi Miklós  Ezüst

Rátz Rebeka  Ezüst

Saracevic Noel   Ezüst

felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

 

3. osztály:

Furján Veronika  Bronz

Sándor Eszter  Bronz

Véh Fanni  Ezüst

Gaál Gabriella Ráhel   Arany

Horváth András   Arany

felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

Szigetvári Borbála Zoé  Arany

felkészítő tanár: Döbrönte Ágnes

4. osztály:

Csizmazia Virág   Arany

Kalmár Elizabet    Arany

Naszer Hanna     Nívódíj

felkészítő tanár: Döbrönte Ágnes

5. osztály:

Gaál Sára Cippóra    Ezüst

felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

6 osztály:

Patkós Márton   Arany

felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

 

III. Regionális Kürt és Mélyrézfúvós Verseny
Veszprém, 2015. március 11. 

1. korcsoport

Alasztics-Nakagami Anna Noriko – vadászkürt NÍVÓDÍJ – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Guba Ákos –  vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Renácz József – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

 

2. korcsoport

Bogdán Benedek – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Cziráki Csongor – vadászkürt EZÜST – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Gaschler Máté – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Győry Csongor József – vadászkürt EZÜST – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Kocsis Bálint – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Vass Nóra – vadászkürt ARANY – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Orosz Patrícia – tenorkürt EZÜST – Felkészítőtanár: Szuromi Miklós

 

3. korcsoport

Pintér Ágnes Lídia – vadászkürt EZÜST – Felkészítőtanár: Kocsis Attila

 

XIII. SISTRUM Regionális Gordonka Verseny

Szombathely, 2015. március 12.

I. korcsoport

Éresek Titusz  Bronz

Felkészítőtanár: Szlovikné Bóna Katinka

 

ZALA MEGYEI ZENEISKOLÁK IX. VONÓSTALÁLKOZÓJA

KESZTHELY 2015. MÁRCIUS 18.

EREDMÉNYEK

GAÁL GABRIELLA                       3. osztály                    KIEMELT ARANY

/Tanára: Tóth Péterné/

VARGA DOMINIKA          2. osztály                               KIEMELT ARANY

/Tanára: Némethné Gál Csilla/

BARADITS JANKA                        3. osztály                    ARANY FOKOZAT

/Tanára: Csaba Ágnes/

KALMÁR ELIZABET         4. osztály                                ARANY FOKOZAT

/Tanára: Hornung Klára/

BEDE MELINDA                6. osztály                               EZÜST FOKOZAT

/Tanára: Hornung Klára/

NÉMETH ÁBEL                   4. osztály                                EZÜST FOKOZAT

/Tanára:Némethné Gál Csilla/

SZILÁGYI VERONIKA     3. osztály                                EZÜST FOKOZAT

/Tanára: Horváthné Kecskés Barbara/

BENKOVICS KASZNER LÁZÁR            1. osztály        BRONZ FOKOZAT

/Tanára: Szabó Csilla/

 

Sistrum Regionális Zongoraverseny
Szombathely, 2015. 03. 24.

4. osztály:

Kővágó Zsófia Anna  arany fokozat

Cserhalmi Anna Krisztina ezüst fokozat

5. osztály:

Tóth Zsófia ezüst fokozat

Felkészítőtanár: Antal Anita

 

III. Szanyi Irma Alapfokú Zongoraverseny
Székesfehérvár, 2015. 03.31-2015.04.1.
 
III. korcsoport
Szigetvári Borbála Zoé ARANY fokozat+különdíj, valamint játszott a Gálán.
Tanára : Szalontai Árpádné
 
VII. korcsoport
Pituk Gábor ARANY fokozat+különdíj, valamint játszott a Gálán
Tanára : Zalavári Istvánné
 

 

XI. Megyei Vonós Kamarazenei Verseny
2015. április 15. Balatonfüred

Eredmények:

Kalmár Elizabet hegedű - kiemelt arany fokozat
Németh Ábel hegedű
Felkészítő tanár: Hornung Klára

Csepely Zsófia hegedű - kiemelt arany fokozat
Vangelista Laura hegedű
Pituk Gábor zongora
Felkészítő tanár: Hornung Klára

Fazekas Laura hegedű – arany fokozat
Vangelista Laura hegedű
Pituk Sára zongora
Felkészítő tanár: Tóth Péterné

 

V. Országos Oboafesztivál
Budapest, 2015. április 18.

Heizer Nóra - arany
Felkészítőtanár: Szemes Zsuzsanna

 

XXVII. Zeneiskolai Zongoraverseny Lantos Magda Emlékére
Veszprém, 2015. április 21.

 Eredmények

I. korcsoport

Szigetvári Borbála Nívódíj Felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

II. korcsoport

Kővágó Zsófia Arany Felkészítőtanár: Antal Anita - Dóczi Péterné

III. korcsoport

Kárpáti Eszter Arany Felkészítőtanár: Zalavári Istvánné

Tóth Zsófia Ezüst Felkészítőtanár: Antal Anita - Dóczi Péterné

Xü Jade Li Ezüst Felkészítőtanár: Békei Natália

IV. korcsoport

Kovács Ramón Ezüst Felkészzítőtanár: Mátyusné Csonka Ágnes

Salamon Blanka Arany Felkészítőtanár: Antal Anita - Dóczi Péterné

Szabó Máté Sándor Bronz Felkészzítőtanár: Mátyusné Csonka Ágnes

V-VI. korcsoport

Laufer Zoltán Ezüst Felkészítőtanár: Békei Natália

Pituk Gábor Nívódíj Felkészítőtanár: Zalavári Istvánné

Pituk Sára Ezüst Felkészítőtanár: Zalavári Istvánné

Szerdahelyi Panna Ezüst Felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

A zongoraversenyen különdíjat kaptak:

Kővágó Zsófia II. korcsoport- Csajkovszkij: Nocturne c. mű előadásáért.
Tanára: Antal Anita- Dóczi Péterné
Xü Jade Li III. korcsoport- Massenet: Elégia c. mű előadásáért.
Tanára: Békei Natália

I. Regionális Gitár Kamaraverseny
Veszprém, 2015. április 22.

I. korcsoport:
Arany
Horváth Gergő Krisztián
Nagy Gergely Bendegúz
Kovács Dániel
Felkészítőtanár Nagy Csaba

Ezüst
Somlai Gellért
Csabai Pál
Felkészítőtanár: Kelemen András

Sütő Flórián
Uhrin-Hmirov Viktor
Zsibrita Regő
Felkészítőtanár: Kelemen András

II. korcsoport
Ezüst
Hári Veronika
Hári Hedvig
Felkészítőtanárok: Gombásné Czika Magdolna, Bánó Tamás

Ezüst
Bulyáki Gergely
Markovics Marcell
Felkészítőtanár: Keléemen András

III. korcsoport
Arany
Erdős Bálint
Heilig András
Mérő Barnabás
Felkészítőtanár: Nagy Csaba

Veszprémi Tavaszi Játékok Fesztivál

2015. április 24.

Szólóének:

Arany:
Kusnyér Anna - felkészítőtanár: Völler Adél
Hirsch Laura- felkészítőtanár: Völler Adél
Lakner Roberta- felkészítőtanár: Völler Adél
Nagy Eszter - felkészítőtanár: Gergely Hajnalka

Ezüst:
Oszvald Balázs- felkészítőtanár: Völler Adél
Tóth Csenge- felkészítőtanár: Völler Adél
Piltman Anna- felkészítőtanár: Völler Adél
Kiszely-Nagy Botond- felkészítőtanár: Völler Adél

Duo kategória:

Arany:

Nagy Eszter - Biró Kristóf  felkészítőtanár: Gergely Hajnalka

Ezüst:

Piltman Anna - Oszvald Balázs- felkészítőtanár: Völler Adél

 

Balaton-parti Zeneiskolák XXI. Kamarazenei Találkozója

2015. április 25. Balatonalmádi

Eredmények:

 

Kalmár Elizabet hegedű - Nívódíj

Németh Ábel hegedű

Felkészítő tanár: Hornung Klára

 

Csepely Zsófia hegedű - Nívódíj

Naszer Tamara gordonka

Pituk Gábor zongora

Felkészítő tanár: Fűke Ákos

 

Csepely Zsófia hegedű - Nívódíj

Vangelista Laura hegedű
Pituk Gábor zongora

Felkészítő tanár: Hornung Klára