XIV. Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó

Tapolca, 2015. november 18.

II. korcsoport:
Bodolai Dalma - Xü Jade Li  arany - felkészítótanár: Békei Natália

III. korcsoport:
Salamon Blanka - Szerdahelyi Panna arany - felkészítőtanár: Antal Anita, Szalontai Árpádné 

 

VII. Országos Ferenczy György Zongoraverseny
Budapest, 2015. november 29.

Csilinkó Eszter I. korcsoportban DICSÉRETBEN részesült.
Az oklevél mellé tárgyjutalmat is kapott.
Tanára : Szalontai Árpádné.

 

Balaton körüli megyék Vonóstalálkozója
Siófok, 2016. január 29.

1. osztály

Hriczu Emese hegedű Nívódíj Tanára: Czingili Zsuzsanna

2. osztály

Érsek Titusz gordonka Arany fokozat Tanára: Lukács Adrián

3. A osztály

Bácsi Johanna hegedű Ezüst fokozat Tanára: Csaba Ágnes

4. A osztály

Csizmadia Zsófia hegedű Ezüst fokozat Tanára: Szabó Csilla

Weldon Attila hegedű           Ezüst fokozat Tanára: Szabó Csilla

5. B osztály

Baradits Janka hegedű III. helyezés Tanára: Csaba Ágnes

6. B osztály

Kalmár Elizabet hegedű I. helyezés Tanára: Hornung Klára

7.A osztály

Csepely Zsófia hegedű Arany fokozat Tanára: Hornung Klára

 

IV. Kürt és Mélyrézfúvós Verseny, Veszprém 

2016. február 3.

Kürt eredmények:

I. korcsoport:

Guba Ákos: Arany fokozat

Renácz József: Ezüst fokozat

Sári-Serf Csanád: Ezüst fokozat

II. korcsoport:

Bogdán Benedek Arany fokozat

Gaschler Máté Ezüst fokozat

Kocsis Bálint Ezüst fokozat

Vass Nóra Arany fokozat

III. korcsoport:

Cziráki Csongor Arany fokozat

Győry Csongor Ezüst fokozat

Pintér Ágnes: Ezüst fokozat

Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Zongorakísérő: Molár Orsolya

Mélyrézfúvós eredmények:

I. korcsoport:

Hegyi Barnabás  tenorkürt  Ezüst fokozat

Felkészítőtanár:  Farsang Tamás

Zongorakísérő:  Győrfi Judit

 

XIV. „Sistrum” kürtverseny, Szombathely
2016. február 12. 

Eredmények:

II. korcsoport:

Guba Ákos: Arany fokozat 

III. korcsoport:

Cziráki Csongor Ezüst fokozat

Kocsis Bálint Bronz fokozat

Felkészítőtanár: Kocsis Attila

 

 XIV. Sistrum Furulyverseny, Szombathely
2016. február 15.

Zsibrita Emese Ezüst fokozat
Felkészítőtanár: Tombor Krisztián

 

XIV. Sistrum Kamarazenei Verseny , Szombathely
2016. február 20.

"Mignonok" Zongora négykezes
Salamon Blanka, Szerdahelyi Panna  Nívódíj
Felkészítőtanárok: Antal Anita, Szalontai Árpádné

 

XIV. Sistrum Regionális Hegedűverseny
Szombathely, 2016. Február 24.

Eredmények

Gaál Gabriella 4. Osztály Arany Fokozat
Tanára: Tóth Péterné

Kalmár Elizabet 5. Osztály Arany Fokozat
Tanára: Hornung Klára

Gaál Sára 6. Osztály Arany Fokozat
Tanára: Tóth Péterné

 

I. Országos Veszprémi Klasszikus Magánének Verseny
Veszprém, 2016. március 2.

Eredmények

IV. korcsoport

Kiss Zoltán I. helyezés

Németh Csaba II. helyezés

Dr. Vidáné Dr. Németh Vanda Valentina III. helyezés

Különdíjat kapott:

Hada Veronika IV. korcsoport

Pató Bálint I. korcsoport

Tárgyjutalomban részesült:

Biró Kristóf II. korcsoport

Tanári különdíjat kapott:

Ötvös Károly

Zongorakísérők:

Győrfi Judit

Onoferné Kecskés Judit

 

II. Regionális Gitárverseny - Tatabánya

2016. március 18

Mérő Barnabás - Arany

Erdős Bálint / Mérő barnabás gitárduó - Bronz

Felkészítőtanár: Nagy Csaba

 

 

Zeneiskolák IV. Regionális Kamarazene-versenye - Sümeg
2016. március 18
Erdős Bálint / Mérő barnabás gitárduó - Arany

Felkészítőtanár: Nagy Csaba

 

XIV. Országos Zongoraverseny - Nyíregyháza
2016. március 18-20.

IV. korcsoport
Pituk Gábor II. díj

Felkészítőtanára: Zalavári Istvánné Eredményes felkészítőtanári díj

 

IX. Megyei Furulyaverseny - Ajka
2016. március 22.

Balló Zsófia bronz,  Felkészítőtanár: Tombor Beáta
Bácsi Bertalan ezüst,  Felkészítőtanár: Szemes Zsuzsanna
Bedő Rebeka ezüst,  Felkészítőtanár: Tombor Beáta
Ihász Dorottya ezüst,  Felkészítőtanár: Gombásné Czika Magdolna
Csóti Zétény János arany,  Felkészítőtanár: Gombásné Czika Magdolna
Harhai Ágnes arany,  Felkészítőtanár: Fátrai Gabriella
Prisztai Soma Barnabás arany,  Felkészítőtanár: Gombásné Czika Magdolna
Hári Hedvig arany,  Felkészítőtanár: Gombásné Czika Magdolna
Zsibrita Emese arany, és kiemelt nívó díj,  Felkészítőtanár: Tombor Krisztián

Zongorakísérők: Mátyusné Csonka Ágnes és Onoferné Kecskés Judit

 

XIV. Sistrum Oboaverseny Szombathely
2016. április 6.

Eveli Kincső arany
Heizer Nóra ezüst
Szabó Anna ezüst

Felkészítőtanár: Szemes Zsuzsanna
Zongorán kísért: Mátyusné Csonka Ágnes

 

XIV. Megyei Vonóstalálkozó és Verseny
Pápa 2016. április 8.

Eredmények

2. osztály
Hriczu Emese (1. osztályos) Nívódíj
(Tanára Czingili Zsuzsanna)

Répásy Márton Arany fokozat
(Tanára: Némethné Gál Csilla)

 Varga Julianna Ezüst fokozat
(Tanára: Kocsisné Kurucz Bernadett

 Hoffer Ede Bronz fokozat
(Tanára: Kocsisné Kurucz Bernadett)

 3. osztály
Varga Dominika Arany fokozat
(Tanára: Némethné Gál Csilla)

 4. osztály
Szilágyi Veronika Ezüst fokozat
(Tanára: Kecskés Barbara)

 Baradits Janka Bronz fokozat
(Tanára: Csaba Ágnes)

 5. osztály
Kalmár Elizabet Ezüst fokozat
(Tanára: Hornung Klára)

 Naszer Hanna Bronz fokozat
(Tanára: Kebiszek Zuber Éva

 Németh Ábel Bronz fokozat
(Tanára: Némethné Gál Csilla)

6. osztály
Gaál Sára Arany fokozat
(Tanára: Tóth Péterné)

 

XV. Megyei Csincsi Ferenc Mélyrézfúvós Verseny
2016. április 12.

II. korcsoport

Orosz Patrícia Ezüst
Felkészítőtanár: Szuromi Miklós
Zongorán kísért: Onoferné Kecskés Judit

 

XI. Országos Orgonaverseny
Budapest, 2016. április 14-15.

 Eredmények:

 Laufer Zoltán III. HELYEZÉS

 Pituk Sára  zsűri DICSÉRET-ben részesítette

Tanáruk:

Kővári Péter TANÁRI KÜLÖNDÍJ-ban részesült

 

XXVIII. Regionális Lantos Magda Zongoraverseny
Veszprém, 2016. április 19.

I. korcsoport

Kovács Botond Bence  Arany tanára: Antal Anita
Szilágyi Márton Arany tanára: Szalontai Árpádné

III. korcsoport

Cserhalmi Anna Krisztina Arany tanára: Antal Anita
Kővágó Zsófia Anna Arany tanára: Antal Anita

IV. korcsoport

Biró Olivér Arany tanára: Mátyusné Csonka Ágnes
Bodolai Dalma Ezüst tanára: Békei Natália

V. korcsoport

Kovács Ramón Ezüst tanára: Mátyusné Csonka Ágnes
Pituk Gábor Nívódíj tanára: Zalavári Istvánné
Szatmári Mirtill Ezüst tanára: Mátyusné Csonka Ágnes

VI. korcsoport

Laufer Zoltán Nívódíj tanára: Békei Natália
Pituk Sára Arany tanára: Zalavári Istvánné

 

II. Regionális Gitár Kamaraverseny
Veszprém, 2016. április 27.

Duók:
I. korcsoport
Zsibrita Regő-Uhrin-Rimov Viktor  Ezüst
Csabai Pál-Somlai Gellért  Ezüst
II. korcsoport
Zalai Glória-Zalai Dorina Ezüst
Tanáruk: Kelemen András

III. korcsoport
Mérő Barnabás-Erdős Bálint Arany
Tanáruk: Nagy Csaba

Trió:
III. korcsoport
Heilig Borbála-Hári Veronika-Diénes Csenge Ezüst
Tanáruk: Bánó Tamás

 

Luigi Legnani Nemzetközi Gitárverseny

2016. május 5. Párkány (Śturovo)

Mérő Barnabás arany minősítés

Tanára: Nagy Csaba