XIV. Országos Oboa- és Fagottverseny

Területi válogató Győr, 2018. október 17.

Csertán Anna - felkészhítőtanára Pintér József

Bácsi Bertalan - felkészítőtanára Szemes Zsuzsanna

bejutott az országos döntőbe.

Zongorán kísért: Molnár Orsolya

 

Kamarazenei Találkozó
Balatonalmádi, 2018. december 1.

Arany fokozat:

Kovács veronika - hegedű
Görög Aida - hegedű
Csepely Zsófia - hegedű
Felkészítőtanár: Hornung Klára

Arany fokozat:

Naszer Hanna - hegedű
Lituszki Dorka - hegedű
Szűcs Johanna - hegedű
felkészítőtanár: Kebiszek-Zuber Éva

 

XVI. Veszprémi Regionális Trombitaverseny
Veszprém, 2018. december 5.

II. korcsoport

Hégely Márton - Arany fokozat

felkészítőtanár: Uher Bertalan

Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

V. Alapfokú Szanyi Irma Zongoraverseny
Székesfehérvár, 2019. január 25.
 
Vasváry Janka Kiemelt arany fokozat,
Xü Jáde Li Arany fokozat. 
Tanáruk, Békei Natália Tanári különdíjat kapott.
 
 
XVII. Sistrum Zenei Verseny/ klarinét- szaxofonverseny
Szombathely, 2019. január 29.
 
Gáspár Menyhért Boldizsár ARANY minősítést kapott (klarinét 5. osztály)
Felkészítő tanára: Molnár Péter
Korrepetítor: Molnár Orsolya
 
II. Veszprémi Regionális Szűcs József Fafúvós Verseny

Furulya

Veszprém, 2019. február 5.

Arany fokozat:

Sényi Virág

Felkészítő tanár: Tombor Krisztián

Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit

Arany fokozat:

Szűcs Dormán Attila

Felkészítő tanár: Tombor Krisztián

Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit

Ezüst fokozat:

Schofhauser Zora

Felkészítő tanár: Fátrai Gabriella

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

Ezüst fokozat:

Tömöry Júlia

Felkészítő tanár: Tombor Krisztián

Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit

Ezüst fokozat:

Pap Regina

Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Zongorakísérő: Viola Erzsébet

Ezüst fokozat:

Pászner Barna

Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Zongorakísérő: Viola Erzsébet

 

II. Veszprémi Regionális Szűcs József Fafúvós Verseny

Oboa, fagott

Veszprém, 2019. február 6.

Arany fokozat:

Csertán Anna - oboa

Felkészítő tanár: Pintér József Sándor

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

Bronz fokozat:

Bácsi Bertalan - oboa

Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

Bronz fokozat:

Novák Valéria – fagott

Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna

Zongorakísérő: Viola Erzsébet

Bronz fokozat:

Szabó Anna - oboa

Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

Tanári különdíj:

Szemes Zsuzsanna

 
IV. Dunántúli Orgonaverseny

Veszprém, 2019. február 7.

Arany fokozat:

Szalai István

Küronya Veronika

Laufer Zoltán

Ezüst fokozat:

Pituk Sára

Felkészítő tanáruk: Kővári Péter

 
XIV. Országos Klarinétverseny
Budapest, 2019. február 8-10.
 
Gáspár Menyhért Boldizsár klarinétos növendék különdíjat kapott
 
Felkészítő tanára: Molnár Péter, tanári különdíjat kapott
 
Zongorakísérő: Molnár Orsolya
 
 

VII. Veszprém Megyei  és Regionális Zeneiskolások Szolfézsversenye

Sümeg. 2019. március 2.

Eredmények

  1. osztály

Bojnécz Eszter Arany minősítés

Klein Veronika Arany minősítés

  1. osztály

Csertán Péter Arany minősítés

Vajda Anna Csenge Arany minősítés

  1. osztály

Farkas Júlia Bonz minősítés

Horváth Magdolna Ezüst minősítés

Takács Luca Arany minősítés

Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

 

IV. Klasszukis Magánénekverseny
Veszprém, 2019. március 6.

II. korcsoport
Bíró Olivér Különdíj

Felkészítőtanár: Ötvös-Cseke Noémi
Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

XIII. Országos Kürtverseny
Kisújszállás, 2019. március 8-10.

II. korcsoport

Guba Ákos Különdíj

Felkészítőtanár: Kocsis Attila

Zongorakísérő: Molnár Orsolya

 

Zala Megyei Zeneiskolák XI. Vonóstalálkozója

Keszthely, 2019. március 12.

 

Kiemelt Arany fokozat

Vajda Anna Csenge

Felkészítő tanára: Gál Csilla

 

Arany fokozat

Bojnécz Eszter

Répásy Márton

Varga Dominika

Felkészítő tanáruk: Gál Csilla

 

Szilágyvári Sára

Szarka Míra

Felkészítő tanáruk: Kocsisné Kurucz Bernadett

 

Ezüst fokozat

Kovács Rebeka

Felkészítő tanára: Gál Csilla

 

Kovács Veronika

Görög Aida

Felkészítő tanáruk: Hornung Klára

 

Varga Julianna

Felkészítő tanára: Kocsisné Kurucz Bernadett 

 

XV. Országos Zongoraverseny
Nyíregyháza 2019. március 19-21.

IV. korcsoport:

Pituk Gábor III. helyezés
felkészítőtanár: Nincz Erzsébet

Kővágó Zsófia Anna II. helyezés (a zsűri I. helyezést nem adott ki)
felkészítőtanár: Antal Anita

 

XII. Országos Orgonaverseny

Győr, 2019. április 24-26.

1. helyezés

Pituk Sára

2. helyezés

Laufer Zoltán

Felkészítő tanáruk: Kővári Péter

Tanári különdíj:

Kővári Péter