II. Magyar Kortárs Kamarazenei Fesztiválon – melyet a Tóth Aladár Zeneiskolában, Budapesten rendeztek meg
Friedrich Hanna- Szilágyi Adél négykezes páros, felkészítő tanáruk Szalontai Árpádné
Arany fokozatot és Különdíjat kapott.
Bánó Tamás Barnabás: Tauri Oculos négykezes művét a gálakoncerten is előadják majd.
Országos Online Kürtverseny eredménye:
https://www.youtube.com/watch?v=_VGgjiGtVxE
Az eredmény a következő:
I. korcsoport: Kosztyán Dorottya 3. helyezés
II. korcsoport: Kocsis Csongor 2. helyezés.
Felkészítő tanár: Kocsis Attila
Zongorakísérő: Szivák Kinga
XXI. Sistrum Zenei Versenyek – Klarinét-, szaxofonverseny eredménye
Lengyel Mátyás – klarinét – ezüst
felkészítő tanár: Pintér József Sándor
zongorakísérő: Nincz Erzsébet
VI. Szűcs József Fafúvós Verseny
2023. február 2. veszprém
Versenyző neve | Hangszer | Korcsoport | Minősítés | Felkészítőtanár neve: | Zongorakísérő neve: |
Mészáros Milán | oboa | 2. osztályban | EZÜST | Szemes Zsuzsanna | Onoferné Kecskés Judit |
Tiszttartó Anna | oboa | 2. osztályban | EZÜST | Szemes Zsuzsanna | Onoferné Kecskés Judit |
Hegyi Boglárka | oboa | 4. osztályban | BRONZ | Szemes Zsuzsanna | Onoferné Kecskés Judit |
Csertán Anna | oboa | továbbképző osztályban | ARANY | Pintér József Sándor | Onoferné Kecskés Judit |
Sistrum fuvolaverseny_2023. február 7. (2-3-4. osztály)
Tégi Nóra fuvola arany felkészítő tanár: Tóth-Hraska Anna zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit
Velegi Sára Júlia fuvola bronz felkészítő tanár: Tóth-Hraska Anna zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit
Király Eszter Liliom fuvola ezüst felkészítő tanár: Tóth-Hraska Anna zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit
XXI. Sistrum Zenei Verseny – Fuvolaverseny – 2. napjának eredményei
Ladányi Zselyke fuvola ezüst 5.o. felkészítőtanár: Hajas Szilárd zongorakísérő: Nincz Erzsébet
Pásztor Margaréta fuvola arany 5.o. felkészítőtanár: Hajas Szilárd zongorakísérő: Nincz Erzsébet
Schofhauser Zora fuvola ezüst 5.o. felkészítőtanár: Tóth-Hraska Anna zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit
Vajda Borbála Villő fuvola bronz 6.o. felkészítőtanár: Tóth-Hraska Anna zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit
Ladányi Csenge fuvola arany 8.o. felkészítőtanár: Hajas Szilárd zongorakísérő: Nincz Erzsébet
2023. február 15.
2023. március 10.
Pataki Lőrinc arany 5. felkészítőtanár: Viola Erzsébet
Pap Regina nívó 6. felkészítőtanár: Döbrönte Ágnes
Vasváry Janka arany 7. felkészítőtanár: Békei Natália
Várady Lilla arany 10. felkészítőtanár: Antal Anita
55. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja
Győr 2023. március 27.
Fuvola eredmények:
Velegi Sára Júlia – ezüst
Tégi Nóra – ezüst
Király Eszter Liliom – bronz
felkészítőtanár: Tóth-Hraska Anna
zongorakísérő: Onoferné kecskés Judit
X. Országos Verseny a Továbbképző Évfolyamokra Járó Tanulók
Számára Szentendre 2023. március 31- április 1.
Vasváry Janka Sára zongorista növendékünk az 1.
korcsoportban III. díjat kapott
Felkészítő tanára Békei Natália
XIII. Veszprém Vármegyei Fafúvós Találkozó,
2023. április 5. Várpalota
EREDMÉNYEK
Farkas Abigél EZÜST
Shofhauser Zora EZÜST
Szabó Enéh EZÜST
Békefi Sarolta ARANY
Szerdahelyi Eszter EZÜST
Tóth-Hraska Anna növendékei
Onoferné Kecskés Judit-zongora
Pásztor Margaréta KIEMELT ARANY
Ladányi Zselyke EZÜST
Ladányi Csenge KIEMELT ARANY
Sényi Virág EZÜST
Hajas Szilárd növendékei
Nincz Erzsébet-zongora
Mészáros Milán EZÜST
Tiszttartó Anna ARANY
Hegyi Boglárka EZÜST
Szemes Zsuzsanna növendékei
Onoferné Kecskés Judit-zongora
Lengyel Mátyás KIEMELT ARANY
Csertán Anna KIEMELT ARANY
Pintér József Sándor növendékei
Onoferné Kecskés Judit, Nincz Erzsébet-zongora
Novák Valéria ARANY
Görög Júlia Jázmin ARANY
Szabó Kolos ARANY
Kalocsai Bíborka Izabella KIEMELT ARANY
Gombásné Czika Magdola Növendékei
Onoferné Kecskés Judit, Gombásné Czika Magdolna-zongora
“Szanyi Irma ” Zongoraverseny
Székesfehérvár 2023. április 5.
Sipőcz Albert 1.o. Ezüst – Szivák Kinga
Tóth Laura 1.o. Ezüst – Szivák Kinga
Xu Meigi 1.o. Arany – Antal Anita
Bíró Lídia 2.o. Ezüst – Lakatos Orsolya
Lamos Maja 2.o. Arany – Antal Anita
Szita Emese 7.o. Ezüst – Lakatos Orsolya
Vasváry Janka Sára 7.o. Kiemelt Arany – Békei Natália
Várady Patrik 7.o. Ezüst – Antal Anita
Várady Lilla 10.o. Kiemelt Arany – Antal Anita
Tanári különdíj: Antal Anita és Békei Natália
Az arany és kiemelt arany fokozatosok meghívást kaptak a gálahangversenyre.
Budapest 2023. április 15-16.
Demel Eszter Kiemelt karmesteri különdíj
2023. április 21. Mosonmagyaróvár
Horváth Ábel Arany fokozat
Felkészítőtanár: Sipos Csaba
- hely- szóló kategória: Lindemann Boróka ( Chinese Doll variation, Fairy Doll)
- hely – trió : Benyó Dénes, Strobl- Czigány Zoé, Sarkady Anna ( Pas de trois , Diótörő)
- hely – csoport : Lindemann Boróka, Donát Lara, Benkovics- Kaszner Anna, Kovács Emília,Kis Dorottya, Weöres Zsófia – Influenza című produkció, Indila
- hely duett kategória: Tóth Lara, Murvai Nóra – ( Dance of Cherries countesses, Cipollino )
- hely csoport: Kis Dorottya, Weöres Zsófia, Benkovics – Kaszner Anna, Donát Lara – ( Norwegian dance, E.Grieg )
Podolszkaja Viktória Balettmesteri Különdíj.
Észak-Pesti Tankerületi Központ különdíját a veszprémi Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola kapta.
III. Kreatív fuvolaverseny
Farkas Abigél a III. Kreatív fuvolaversenyen, (1. kategória, 3. korcsoportban) 2. helyezést ért el.
Felkészítőtanára: Tóth-Hraska Anna