2023-2024

Bartók Béla VI. Nemzetközi Zongoraverseny döntőjébe jutott:
Polgári Róza I. korcsoport,
Csilinkó Eszter Mária és Friedrich Hanna V. korcsoportos növendékünk!
Felkészítő tanár: Szalontai Árpádné

 

Tapolcai Négykezes Zongoraverseny
(2023. november 21.) eredményei:
I. korcsoport:
Bodor Szófia – Farkas Veronika KIEMELT ARANY Tanár: Békei Natália
II. korcsoport:
Juhász Simon – Pataki Lőrinc ARANY Tanár: Viola Erzsébet
III. korcsoport:
Veres Szofi – Papp Emma KIEMELT ARANY Tanár: Szalontai Árpádné
Friedrich Hanna – Szilágyi Adél NÍVÓDÍJ Tanár: Szalontai Árpádné
Tanár-diák párosok:
Tóth Sára Ilona – Mátyusné Csonka Ágnes KIEMELT ARANY
Albert Márton – Békei Natália KIEMELT ARANY
Bertus Anna – Viola Erzsébet EZÜST
Szita Emese – Lakatos Orsolya ARANY
Tanári különdíj: Szalontai Árpádné

 

A VI. Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraverseny eredménye
Budapest, 2023. december 1-3.

V. korcsoport:
Friedrich Hanna III. díj – Dicséret
Felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

 

Országos Online Kürtverseny eredménye:
4. korcsoport: Kocsis Gergely 2. hely.
Felkészítőtanár: Kocsis Attila
Zongorán kísért: Szivák Kinga

 

Siófoki Vonóstalálkozó
2024. január 26.
Hegedű:
Szabó Bianka 1. oszt Bronz fokozat
Horváth Borbála 2. B oszt 2. díj
Salamon Fruzsina 4. A oszt Bronz fokozat
Tanáruk: Kocsisné Kurucz Bernadett
Zongorán kísért Bakayné Meh Okszana
Cselló:
Szabó Előd 2. B oszt 2. díj
Klein Katalin 6. A oszt Bronz fokozat
Érsek Titusz 10. B oszt 3. díj
Tanáruk: Bóna Katinka
Zongorán kísért Viola Erzsébet

 

I. Zeneiskola Rézfúvós Fesztivál Sztán István emlékére:
Budapest 2024. január 29-31.
Horváth Máté trombita Ezüst, Weiner különdíj
Felkészítőtanár: Eöry Gyula
Korrepetitor: Győrfi Judit
Kürt:
1. korcsoport:
Csontos Gergő: Arany minősítés
2. korcsoport:
Simon Levente: Arany minősítés
3. korcsoport:
Kocsis Csongor: Arany minősítés
4. korcsoport:
Kocsis Gergely: Arany minősítés
Minden növendék különdíj
Felkészítőtanár: Kocsis Attila
Korrepetitor: Szivák Kinga

VII. Szűcs József Fafúvós Verseny eredményei:

Veszprém, 2024 február 1-2.

Klarinét/szaxofon:
Fekete Levente Máté Bronz felkészítőtanár: Nagy Tamás korrepetitor:Szivák Kinga
Borsi Zoé Zsófia Ezüst felkészítőtanár: Nagy Tamás korrepetitor: Szivák Kinga
Lengyel Mátyás Bronz felkészítőtanár:Pintét József korrepetitor: Nincz Erzsébet
Fuvola:
Békefi Sarolta Ezüst felkészítőtanár: Fátrai Gabriella korrepetitor: Győrfi Judit
Velegi Sára Júlia Ezüst felkészítőtanár: Bálint Anna korrepetitor: Rabovay Júlia
Meczner Orsolya Flóra Kiemelt Arany felkészítőtanár: Hajas Szilárd korrepetitor: Nincz Erzsébet
Tégi Nóra Ezüst felkészítőtanár: Fátrai Gabriella korrepetitor: Győrfi Judit
Pásztor Margaréta Arany felkészítőtanár: Hajas Szilárd korrepetitor: Nincz Erzsébet
Ladányi Zselyke Ezüst felkészítőtanár: Hajas Szilárd korrepetitor: Nincz Erzsébet

 

XXII. SISTRUM Oboa- fagottverseny eredménye – 2024. február 9.

Oboa:

Mészáros Milán Ezüst + Különdíj (zeneóra) 3. osztály

Tiszttartó Anna Bronz 3. osztály

Tán Lili Ezüst 5. osztály

Felkészítőtanár: Szemes Zsuzsanna, korrepetitor: Rabovay Júlia

 

XIII. ORSZÁGOS ZONGORA NÉGYKEZES ÉS KÉTZONGORÁS VERSENY döntőjébe jutott

Veres Szofi – Papp Emma és
Friedrich Hanna – Szilágyi Adél
négykezes párosunk
Felkészítőtanáruk: Szalontai ÁrpádnéAz Ibert: Kis fehér csacsi előadásáért a Veres Szofi-Papp Emma páros különdíjként kottavásárlási ajándékutalványt kapott.A döntőt iskolánk rendezi 2024. április 19-21. között.

 

XXII. SISTRUM hegedűverseny
Szombathely, 2024. február 20.
Horváth Borbála (2.o.), Arany,
meghívót kapott áprilisra Budapestre Kokas Katalinhoz konzultációs órára és hangversenyre.
Felkészítőtanár: Kocsisné Kurucz Bernadett
Zongorakísérő: Viola Erzsébet

 

XXII. Sistrum csellóverseny
Szombathely, 2024. február 28.
Szabó Előd 2.o.: ezüst,
Érsek Titusz 10.o.: arany minősítés
Felkészítőtanár: Bóna Katinka dicséretben részesült
Korrepetitor: Bakayné Meh Okszana
Megszakítás