Kategória: versenyeredmények

2020-2021

“Online Zeneiskolai Zongoraverseny Bartók Béla emlékére” Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa2021. március 25. Csertán Péter 3. korcsoport Arany, Különdíj Bartók Béla: Nóta című darabjának előadásáértFelkészítőtanára: Szalontai Árpádné

Tovább olvasom »

2019-2020

XVI. Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes TalálkozóTapolca, 2019. november 13. I. korcsoport: Szücs Emese-Papp Emma Kiemelt Aranyfelkészítőtanárok: Antal Anita és Szalontai Árpádné Szücs Kenéz-Csertán Péter Kiemelt Aranyfelkészítőtanárok: Antal Anita és Szalontai Árpádné Vasváry Janka-Tórh Zolna Aranyfelkészítőtanárok: Békei Natália és Mátyusné Csonka Ágnes Kristóf Luca-Veres Szofi Aranyfelkészítőtanárok: Onoferné Kecskés Judit és Mátyusné Csonka Ágnes II. korcsoport: Csillinkó Eszter-Szilágyi Adél Kiemelt Aranyfelkészítőtanár: Szalontai Árpádné III. korcsoport: Kovács Botond Bence-Hordós Bence Kiemelt Aranyfelkészítőtanárok: Antal Anita és Szalontai Árpádné   XVII. Veszprémi Regionális TrombitaversenyVeszprém, 2019. december 04. III. korcsoportHégely Márton Arany Felkészítő tanár: Uher Bertalan Zongorakísérő: Győrfi Judit   XVIII. Sistrum Zenei Versenyek Oboa- és fagottverseny Szombathely, 2020. január 28. Oboa Bierbaum Eszter             bronz fokozat felkészítő tanára: Szemes Zsuzsanna Horváth Kitti      ezüst fokozat felkészítő tanára: Szemes Zsuzsanna Csertán Anna    arany fokozat felkészítő tanára: Pintér József Sándor Fagott Heizer Alíz          ezüst fokozat felkészítő tanára: Fátrai Gabriella Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit    Balaton körüli megyék IX. Vonóstalálkozója Siófok, 2020. január 31.   Név                                         Felkészítő tanár                         Eredmény Foltán Zsombor 4. A                 Hornung Klára                            ARANY FOKOZAT Bojnécz Eszter 3. B                    Gál Csilla                                       2. HELYEZÉS Rácz Róza 3. B                             Bendik Ágota                               3. HELYEZÉS Répásy Márton 6. B                  Gál Csilla                                       3. HELYEZÉS Gaál Gabriella 8. B                     Bendik Ágota                               ELISMERŐ OKLEVÉL Gaál Sára 10. B                           Bendik Ágota                               ELISMERŐ OKLEVÉL Simon Ágnes 10. B                    Fűke Ákos                                     3. HELYEZÉS Varga Zsófia 10. B                      Fűke Ákos                                     3. HELYEZÉS Meh Oxana zongorakísérői különdíj   XVIII. Sistrum Hegedűverseny Szombathely, 2020. február 18. Név                   

Tovább olvasom »

2018-2019

XIV. Országos Oboa- és Fagottverseny Területi válogató Győr, 2018. október 17. Csertán Anna – felkészhítőtanára Pintér József Bácsi Bertalan – felkészítőtanára Szemes Zsuzsanna bejutott az országos döntőbe. Zongorán kísért: Molnár Orsolya   Kamarazenei TalálkozóBalatonalmádi, 2018. december 1. Arany fokozat: Kovács veronika – hegedűGörög Aida – hegedűCsepely Zsófia – hegedűFelkészítőtanár: Hornung Klára Arany fokozat: Naszer Hanna – hegedűLituszki Dorka – hegedűSzűcs Johanna – hegedűfelkészítőtanár: Kebiszek-Zuber Éva   XVI. Veszprémi Regionális TrombitaversenyVeszprém, 2018. december 5. II. korcsoport Hégely Márton – Arany fokozat felkészítőtanár: Uher Bertalan Zongorakísérő: Győrfi Judit   V. Alapfokú Szanyi Irma ZongoraversenySzékesfehérvár, 2019. január 25.   Vasváry Janka Kiemelt arany fokozat, Xü Jáde Li Arany fokozat. Tanáruk, Békei Natália Tanári különdíjat kapott.     XVII. Sistrum Zenei Verseny/ klarinét- szaxofonverseny Szombathely, 2019. január 29.   Gáspár Menyhért Boldizsár ARANY minősítést kapott (klarinét 5. osztály) Felkészítő tanára: Molnár Péter Korrepetítor: Molnár Orsolya   II. Veszprémi Regionális Szűcs József Fafúvós Verseny Furulya Veszprém, 2019. február 5. Arany fokozat: Sényi Virág Felkészítő tanár: Tombor Krisztián Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit Arany fokozat: Szűcs Dormán Attila Felkészítő tanár: Tombor Krisztián Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit Ezüst fokozat: Schofhauser Zora Felkészítő tanár: Fátrai Gabriella Zongorakísérő: Molnár Orsolya Ezüst fokozat: Tömöry Júlia Felkészítő tanár: Tombor Krisztián Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit Ezüst fokozat: Pap Regina Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna Zongorakísérő: Viola Erzsébet Ezüst fokozat: Pászner Barna Felkészítő tanár: Gombásné Czika Magdolna Zongorakísérő: Viola Erzsébet   II. Veszprémi Regionális Szűcs József Fafúvós Verseny Oboa, fagott Veszprém, 2019. február 6. Arany fokozat: Csertán Anna – oboa Felkészítő tanár: Pintér József Sándor Zongorakísérő: Molnár Orsolya Bronz fokozat: Bácsi Bertalan – oboa Felkészítő tanár: Szemes Zsuzsanna Zongorakísérő: Molnár Orsolya Bronz fokozat: Novák Valéria

Tovább olvasom »

2017-2018

XIV. Országos Lubik Imre TrombitaversenyTerületi válogatóSümeg, 2017. október 13. Hégely Márton II. korcsoportos  versenyző az országos döntőbe jutott.Felkészítő tanára: Uher BertalanZongorakísérő: Győrfi Judit   V. Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai ZongoraversenyVálogató Csilinkó Eszter és Szilágyi Adél a döntőbe jutott.Felkészítőtanáruk: Szalontai Árpádné   Veszprém Megyei Négykezes Találkozó Tapolca, 2017. november 15. Korcsoport ? Kiemelt ARANY: Csilinkó Eszter Mária, Szilágyi Adél Felkészítő tanár: Szalontai Árpádné 2. Korcsoport ? Kiemelt ARANY: Kovács Botond Bence, Hordós Bence Felkészítő tanár: Antal Anita, Szalontai Árpádné 2. Korcsoport ? Kiemelt ARANY:Molnár Barbara, Molnár Bálint Felkészítő tanár: Nincz Erzsébet 3. Korcsoport ? Kiemelt ARANY ? Mezőny legjobb párosa:Salamon Blanka,Szerdahelyi Panna Felkészítő tanár: Antal Anita,S zalontai Árpádné  Tanári különdíj: Antal Anita Szalontai Árpádné   XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny Zalaegerszeg, 2017.11.16-19.   II. korcsoport Hégely Márton különdíj felkészítőtanár: Uher Bertalan Zongorakísérő: Győrfi Judit     II. Balatoni SzolfézsversenyBalatonalmádi, 2017.11.22. Eredmények: 1. korcsoport (szolfézs 2. osztály) Csertán Péter EZÜST Kohár Hanga BRONZ Kövesi Réka EZÜST Vajda Anna Csenge EZÜST 2. korcsoport (szolfézs 3. osztály) Nagy Virág BRONZ Bögi Eszter EZÜST Farkas Júlia EZÜST Horváth Magdolna EZÜST Offenbecker Lilien EZÜST Takács Luca ARANY 3. korcsoport (szolfézs 4. osztály) Csertán Anna EZÜST 4. korcsoport (szolfézs 5. osztály) Bácsi Johanna EZÜST Érsek Titusz EZÜST Sipos Luca EZÜST Varga Dominika EZÜST Horváth Gergő ARANY Saracevic Noel ARANy 5. korcsoport (szolfézs 6. osztály) Brotscholl Adél EZÜST Gaál Gabriella Ráhel ARANY Véh Fanni ARANY Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes 6. korcsoport (szolfézs 3. osztály) Petrik András ARANY Felkészítő tanár: Mozsdényiné Paray Mária   XV. Veszprémi Regionális Trombitaverseny2017. december 6. II. korcsoport Hégely Márton – Arany Felkészítőtanár: Uher BertalanZongorakísérő: Győrfi Judit   III. Dunántúli OrgonaversenyVeszprém, 2018. február 6. I. korcsoport Szalai István – Ezüst

Tovább olvasom »

2016-2017

XV. Országos Koncz János Hegedűverseny területi válogató 2016. október 17. I. korcsoportHriczu Emese bejutott az országos döntőbeFelkészítőtanár: Czingili Zsuzsanna   VIII. Regionális Gitártalálkozó2016 november 16. Tapolca III. korcsoport: Csordás Erik – Bronz felkészítőtanár: Bánó Tamás Nagy Gergely Bendegúz – Bronz felkészítőtanár: Nagy Csaba V. korcsoport Mérő Barnabás – Arany felkészítőtanár: Nagy Csaba     Balaton-parti Zeneiskolák XXII. Kamarazenei Találkozója2016. november 26. Balatonalmádi Naszer Hanna (hegedű)– Litauszki Dorka (hegedű)– Szücs Johanna (hegedű) Kiemelt arany fokozatFelkészítő tanár: Kebiszek Zuber Éva Kalmár Elizabet (hegedű)– Csepely Zsófia (hegedű)– Pituk Gábor (zongora) Arany fokozatFelkészítő tanár: Hornung Klára     XV. Országos Koncz János Hegedűverseny Szombathely, 2016. december 2-4. Hriczu Emese hegedű szakos növendékünk az előválogatóból bejutott az Országos Hegedűversenyre, melyen sikeresen szerepelt. Felkészítőtanára: Czingili Zuzsanna Zongorakísérő: Lakatos Orsolya   XIV. Regionális TrombitaversenyVeszprém, 2016. december 7. I. korcsoport: Hégely Márton – AranyFelkészítőtanár: Uher BertalanZongorakísérő: Győrfi Judit   II. Dunántúli OrgonaversenyVeszprém 2016. december 15. II. korcsoport Pituk Sára – Nivódíj Laufer Zoltán – Arany Felnőtt korcsoport (középhaladó) Küronya Veronika – Ezüst Tóthné Siklósi Ágnes – Arany Felkészítőtanár: Kővári Péter    XV. Sistrum Zenei Verseny Szombathely, 2017. február 7. Hégely Nóra fuvola – Nívódíj Felkészítőtanár: Hajas Szilárd   V. Veszprémi Regionális Mélyrézfúvós- és KürtversenyVeszprém, 2017. február 16. I. korcsoport Guba Ákos Arany Szalay Zsombor Arany Major Vilmos Gábor Ezüst Sári Self Csanád Ezüst Renácz József Ezüst II. korcsoport Gaschler Máté Ezüst Vass Nóra Ezüst Bogdán Benedek Bronz Kocsis Bálint Bronz III. korcsoport Győry Csongor József Ezüst Felkészítőtanár: Kocsis Attila Zongorakísérő: Molnár Orsolya   Zala megyei zeneiskolák X. VonóstalálkozójaKeszthely, 2017. február 15.  Répásy Márton           3. Osztály Hegedű   Kiemelt Arany Fokozat Tanára: Némethné Gál Csilla Görög Aida    2.

Tovább olvasom »

2015-2016

XIV. Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó Tapolca, 2015. november 18. II. korcsoport:Bodolai Dalma – Xü Jade Li  arany – felkészítótanár: Békei Natália III. korcsoport:Salamon Blanka – Szerdahelyi Panna arany – felkészítőtanár: Antal Anita, Szalontai Árpádné    VII. Országos Ferenczy György ZongoraversenyBudapest, 2015. november 29. Csilinkó Eszter I. korcsoportban DICSÉRETBEN részesült. Az oklevél mellé tárgyjutalmat is kapott. Tanára : Szalontai Árpádné.   Balaton körüli megyék VonóstalálkozójaSiófok, 2016. január 29. 1. osztály Hriczu Emese hegedű Nívódíj Tanára: Czingili Zsuzsanna 2. osztály Érsek Titusz gordonka Arany fokozat Tanára: Lukács Adrián 3. A osztály Bácsi Johanna hegedű Ezüst fokozat Tanára: Csaba Ágnes 4. A osztály Csizmadia Zsófia hegedű Ezüst fokozat Tanára: Szabó Csilla Weldon Attila hegedű           Ezüst fokozat Tanára: Szabó Csilla 5. B osztály Baradits Janka hegedű III. helyezés Tanára: Csaba Ágnes 6. B osztály Kalmár Elizabet hegedű I. helyezés Tanára: Hornung Klára 7.A osztály Csepely Zsófia hegedű Arany fokozat Tanára: Hornung Klára   IV. Kürt és Mélyrézfúvós Verseny, Veszprém  2016. február 3. Kürt eredmények: I. korcsoport: Guba Ákos: Arany fokozat Renácz József: Ezüst fokozat Sári-Serf Csanád: Ezüst fokozat II. korcsoport: Bogdán Benedek Arany fokozat Gaschler Máté Ezüst fokozat Kocsis Bálint Ezüst fokozat Vass Nóra Arany fokozat III. korcsoport: Cziráki Csongor Arany fokozat Győry Csongor Ezüst fokozat Pintér Ágnes: Ezüst fokozat Felkészítőtanár: Kocsis Attila Zongorakísérő: Molár Orsolya Mélyrézfúvós eredmények: I. korcsoport: Hegyi Barnabás  tenorkürt  Ezüst fokozat Felkészítőtanár:  Farsang Tamás Zongorakísérő:  Győrfi Judit   XIV. ?Sistrum? kürtverseny, Szombathely 2016. február 12.  Eredmények: II. korcsoport: Guba Ákos: Arany fokozat  III. korcsoport: Cziráki Csongor Ezüst fokozat Kocsis Bálint Bronz fokozat Felkészítőtanár: Kocsis Attila    XIV. Sistrum Furulyverseny, Szombathely2016. február 15. Zsibrita Emese Ezüst fokozatFelkészítőtanár: Tombor Krisztián   XIV. Sistrum

Tovább olvasom »

2014-2015

IV. BARTÓK BÉLA ORSZÁGOS ZONGORAVERSENY DÖNTŐJÉBE JUTOTT NÖVENDÉKEK   I. KORCSOPORTBAN SZIGETVÁRI BORBÁLA ÉS CSILINKÓ ESZER Felkészítő tanáruk: Szalontai Árpádné   VII. REGIONÁLIS GITÁRTALÁLKOZÓ TAPOLCA 2014. november 19. Diénes Csenge kiemelt arany Felkészítő tanára: Bánó Tamás   Nagy Gergely Bendegúz ezüst fokozat Mérő Barnabás arany fokozat Felkészítő tanáruk: Nagy Csaba Tanári különdíjat kapott: Bánó Tamás   KÁTÉ ISTVÁN EMLÉKVERSENY I. TERÜLETI HEGEDŰVERSENY 2014. NOVEMBER 25. 2. osztály Hajas Emma               Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Hornung Klára Biszak Sára                 Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Szabó Csilla 3. osztály Gaál Gabriella            Nívódíj                       Felkészítő tanár: Tóth Péterné Szilágyi Veronika       Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Horváthné Kecskés Barbara Szücs Johanna                        Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva Baradits Janka                        Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Csaba Ágnes Csizmadia Zsófia       Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Szabó Csilla Litauszki Dorka          Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva 4. osztály Kalmár Elizabet          Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Hornung Klára Hideg Doren              Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Bárány Zsuzsanna Naszer Hanna             Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva Szabó Hanga              Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára 5. osztály Gaál Sára                    Arany fokozat                        Felkészítő tanár: Tóth Péterné 6. osztály Bede Melinda             Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára Vásárhelyi Borbála     Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Bárány Zsuzsanna 7-8. osztály Csepely Zsófia           Ezüst fokozat             Felkészítő tanár: Hornung Klára 9-10. osztály Faragó Dániel             Nívódíj                       Felkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva   XII. Regionális Trombitaverseny Veszprém 2014. december 3. II. korcsoport Gáspár Bence  ezüst fokozat Tanára: Uher Bertalan Lázár Bence  bronz fokozat  Tanára: Tari István   IV. Bartók Béla Nemzetközi Zongoraverseny2014. december 5-7. 1. korcsoport Szigetvári Borbála Zoé Nívódíj, Bartók mű legjobb előadásáért Különdíj Felkészítő tanára: Szalontai Árpádné   XII. SISTRUM Regionális Hegedűverseny Szombathely, 2015. február 11.

Tovább olvasom »

2013-2014

Veszprémi Játékok2013. október 03. Arany minősítés: Lakner RobertaZsigmond Lajos Ezüst minősítés: Szén Alexandra Bronz minősítés: Kovács PéterOszvald Balázs Felkészítő tanár: Völler Adél   Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó Tapolca, 2013. november 20. E R E D M É N Y E K I. KORCSOPORT: Kárpáti Eszter ? Csizmazia Kata ARANY Tanáruk: Zalavári IstvánnéMátyusné Csonka Ágnes   Bodolai Dalma ? Xü Jáde Li ARANY Tanáruk: Békei Natália   Mátyás Vivien ? Straub Viktória BRONZ Tanáruk: Ihász Irén   II. KORCSOPORT: Kővágó Boglárka ? Szerdahelyi Panna ARANY Tanáruk: Antal AnitaSzalontai Árpádné   III. KORCSOPORT: Pituk Gábor ? Pituk Sára KIEMELT ARANYTanáruk: Zalavári Istvánné TANÁRI KÜLÖNDÍJAT KAPOTT: Zalavári Istvánné   XI. Regionális Trombitaverseny Veszprém, 2013. december 4. II. korcsoport: Lázár Bence – Arany Felkészítő tanár: Tari István   Siófoki Vonós Találkozó és Verseny2014. február 7. Hartmann Domonkos I. díj Naszer tamara III. díj. Felkészítő tanár: Fűke ÁkosZongorakísérő: Fűkéné Sebestyén Mónika   XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyek Szombathely, 2014. február 27. Kürtverseny eredményei: II. korcsoport Krámli Gellért  Arany fokozat Bogdán Benedek  Arany fokozat Cziráki Csongor  Ezüst fokozat III. korcsoport Iványi Balázs  Ezüst fokozat Felber Zsombor  Ezüst fokozat   Felkészítő tanár: Kocsis Attila Zongorakísérő: Molnár Orsolya   XII. Sistrum Regionális Zenei VersenyekSzombathely, 2014. március 19. Zongoraverseny eredményei: 3. osztály Kővágó Zsófia arany fokozat 5. osztály Salamon Blanka ezüst fokozat 6. osztály Hajas Laura arany fokozat Tanáruk: Antal Anita   Sistrum Regionális Kamarazene Verseny2014. március 28. Szombathely   Eredménye:  Hartmann Domonkos    cselló   Arany fokozatNaszer Tamara    csellóFelkészítő tanár: Fűke Ákos Csepely Zsófia   hegedű  Arany fokozatNémeth Liána   hegedűPituk Gábor   zongoraFelkészítő tanár: Hornung Klára, Zalavári Istvánné   Csizmazia Orsolya   hegedű  Ezüst fokozatFaragó Dániel   hegedűFelkészítő tanár: Kebiszek-Zuber Éva   Regionális

Tovább olvasom »

2012-2013

X. REGIONÁLIS TROMBITAVERSENY Veszprém, 2012. december 5.   I. korcsoport Lázár Bence Arany fokozat Tanára: Tari István Szűcs Barnabás István Ezüst fokozat Tanára: Uher Bertalan   Zongorakísérő: Győrfi Judit       XII. Országos Oboa és Fagottverseny Sopron2012. december 7.   I. korcsoport Tóth Imre a döntőbe jutott Felkészítő tanára: Fátrai Gabriella Zongorakísérő: Zalavári Istvánné       ORSZÁGOS KÜRTVERSENY TERÜLETI VÁLOGATÓJA Győr, 2013. január 23.   Országos versenyre továbbjutott: I. korcsoportban Bogdán Benedek Győry Csongor József Iványi Balázs Krámli Gellért Péter   II. korcsoportban Felber Zsombor Farkas Gábor   IV. korcsoportban Farkas Bence   Felkészítő tanár: Kocsis Attila   Zongorakísérő: Győrfi Judit       XIII. ORSZÁGOS ZONGORAVERSENY DÖNTŐJÉBE JUTOTT   III. KORCSOPORTBAN   PITUK GÁBOR TANÁRA: ZALAVÁRI ISTVÁNNÉ       XI. SISTRUM REGIONÁLIS HEGEDŰVERSENY Szombathely, 2013. február 19.   EREDMÉNYEK   2. osztály NÉMETH ÁBEL EZÜST FOKOZAT Tanára: Némethné Gál Csilla   5. osztály CSEPELY ZSÓFIA EZÜST FOKOZAT Tanára: Hornugn Klára   NÉMETH LIÁNA EZÜST FOKOZAT Tanára: Némethné Gál Csilla       V. VESZPRÉM MEGYEI ZENEISKOLÁSOK SZOLFÉZSVERSENYE Sümeg, 2013. március 2.   DÖBRÖNTE ÁGNES TANÍTVÁNYAI: 2. osztály Klein Anna BRONZ Dobos Karolin EZÜST Kővágó Zsófia ARANY 5. osztály Csillag Dávid ARANY 6. osztály Naszer Tamara ARANY   ERDÉLYI ÁGNES TANÍTVÁNYAI: 2. osztály Tóth Alexandra EZÜST Kalmár Elizabet EZÜST Szőke Panna BRONZ 3. osztály Gál Sára Cippóra BRONZ Molnár Gergely BRONZ Naményi Viktória ARANY 4. osztály Patkós Márton ARANY 5. osztály Csepeli Zsófia BRONZ Pituk Gábor ARANY Hartmann Domonkos NÍVÓDÍJ A zsűri kiemelte hibátlan teljesítményét!   MOZSDÉNYINÉ PARAY MÁRIA TANÍTVÁNYA: 3. osztály Máthé Kincső EZÜST   KOÓS ANITA TANÍTVÁNYA: Gurin Tünde BRONZ       XI. Országos Kürtverseny

Tovább olvasom »

2011-2012

I. ORSZÁGOS ZENEISKOLAIORGONAVERSENYKiskunlacháza, 2011. október 20. EZÜST MINŐSÍTÉST KAPOTT:KRUPPAI TAMÁSTANÁRA:KOÓS ANITA XII. VESZPRÉM MEGYEI ZENEISKOLAI HEGEDŰTALÁLKOZÓ ÉS VERSENY Pápa,  2011.  november 16. 2. osztály Kalmár Elizabet            Arany fokozat                                        NÍVÓDÍJ Tanára: Hornung Klára 3. osztály Bede Belinda                Arany fokozat Tanára: Szabó Csilla GUBA EMESE                    Ezüst fokozat Tanára: Horváthné Kecskés Barbara         Vásárhelyi Borbála        Ezüst fokozat Tanára: Bárány Zsuzsanna    4. osztály Csepely Zsófia                Arany fokozat Tanára: Hornung Klára Fazekas Laura                Arany fokozat Tanára: Tóth Péterné Németh Liána                Arany fokozat Tanára: Kebiszek-Zuber Éva Heller Sára                    Ezüst fokozat Tanára: Kebiszek-Zuber Éva Sokhegyi Eszter                Ezüst fokozat Tanára: Szabó Csilla 5. osztály Janny Tibor Dávid            Ezüst fokozat Tanára: Némethné  Gál Csilla 6. osztály Kanik Alexandra            Ezüst fokozat Tanára: Kollár Kálmán TAPOLCAI  NÉGYKEZES  VERSENYTapolca,  2011.  november 23. I. korcsoport Kiss Dóra Viktória            Arany fokozat     BÖGI DÓRA                    Arany fokozat        Tanára: Szalontai Árpádné HAJAS LAURA                 Arany fokozat     SZERDAHELYI PANNA        Arany fokozat Tanára: Szalontai Árpádné MÁTHÉ KINCSŐ                Ezüst fokozat SZABÓ MÁTÉ                     Ezüst fokozat Tanára: Lakatos Orsolya Mátyusné Csonka Ágnes      ÁDÁM NOÉMI                    Ezüst fokozat CSERI TIJANA                    Ezüst fokozat Tanára: Békei Natália II. korcsoport PITUK GÁBOR                    Arany fokozat PITUK SÁRA                    Arany fokozat Tanára: Zalavári Istvánné     SZMETÁN RÉKA              

Tovább olvasom »
Skip to content